Skocz do zawartości

[♻] [UB ✔] Perm za czyste granie :)


TOPOWYY

Rekomendowane odpowiedzi

Na wstepie chce powiedziec gdzie niby sa zmodyfikowane ss jak godzina i data wszystkich 10ss jest taka sama,  jestem ciekawy jakim sposobem zostaly uznane za zmodyfikowane jak nawet nie wchodzilem z zadnego ss tylko spakowalem w paczke i wrzucilem. Chce aby zebyscie mi to udowodnili bo zawsze gralem czysto a dostaje smiesznego perma za jakies modyfikacje ktore w ogole nie mialy miejsca i dla mnie to troche zalosne ze takie akcje sie dzieja xDDD Rozpiszcie mi demko gdzie niby widac ze uzywalem jakis wspomagaczy czy cokolwiek , tak samo z ss wszystkie ss maja taka sama date i godzine nie bylo nawet otwierane ale no jestem ciekawy bo gram tu juz sporo czasu i jestem posądzony o cos czego nie zrobilem :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchaj takich jak ty to my przerabiamy dość dużo @kreglas to sokole oko jemu nic nie umknie dostałeś Bana pozdrawiamy :) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko tylko, chodzi o to że ktos tu sie chyba pomylil :)  Bo jak nic nie ruszalem wstawilem wszystko ss byly czyste , nic nie bylo zmodyfikowane a dostalem nieslusznego perma i jesli juz to chodzi o poprawe czegos w swoich weryfikacjach, bo kolejni gracze dostana nieslucznego bana i karuzela sie bedzie krecic, ja mam na celu oczyszczenie swojego nicku i udowodnienie ze @kreglas nie do konca dobrze rozpatrzyl tą sprawe, bo bylem i jestem czysty a wychodzi ze jakims cudem bylem odpalony xd  Szczegolnie ze wrzucam ss juz z 5 raz czy 6 i zawsze byly czyste tak samo jak te ktore wrzucilem, walcze o swoje i nie chowam glowe w piasek tylko chce noramlnie wyjasnic sprawe bo cos tu sie nie zgadza,  wiem ze jestem tylko jednym z kilkunastu graczy ale to zle troche swiadczy jak czysty gracz dostaje perma kolego!  Oby ciebie kiedys taka sytuiacja spotkala i chcialbym zoabczyc twoja reakcje @caff :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.