Skocz do zawartości

propozycja/e


FruKtuOzO

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko,
mam takie zapytanka/propozycje
1. Coś by się przydało zrobić z mapami, a mianowicie ciągle są grane te same mapy(mirage, dust2, cache, overpass, inferno) inne mapy są grywane bardzo rzadko taka mapa jak train/dust nie mówiąc już o anarchy, port, crane, bez pomocy jakiegoś gracza(nie naprowadzi graczy przez mikro) nie da się zagrać, dlatego można by zwiększyć czas na nominacje danej mapy z 3/4 nie wiem ile jest na 5 i wtedy by były choć czasem grane inne mapy, lub po prostu wgranie MC map nie jest dużo więc by się mogło sprawdzić.
2. Zablokowanie przechodzenia z teamu do teamu(dużo ludzi zmienia team na początku mapy przez co teamy się robią nierówne często) i żeby adminów też przenosiło między teamami. Często się zdarza że ptb? nie działa jak powinno i jest wynik np. 11:2 co jest bez sensu bo wtedy gra tylko 1 team a drugi jest obijany niemiłosiernie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do map to się zgodzę. Jeszcze ani razu nie trafiłem na mapę port, crane, a jak wygląda Anarchy to już nie pamiętam.
Oj zdarza się często, że jeden team bije drugi, ale nie wiem czy dobrze pamiętam, ale było coś o tym, żeby Administracja przechodziła do słabszego teamu i mu pomagała (co prawda pomysł nie jest rewelacyjny bo "Jedna jaskółka wiosny nie czyni" :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do map to się zgadzam wybrać coś innego niż dust2 inferno mirage to jest nie możliwe na głosowaniu. Wydłużył bym czas wybierania mapy bo czasem to nawet nie mam czasu przeczytać jakie mapy są do wyboru jak już jest po głosowaniu. A można by zmienić częstotliwość grania map z 10 na 20(tz nie można jej nominować wcześniej niż po upływie 20 map) I dodał bym jeszcze trochę nowych map :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodano jedną mapę więcej w vote, od teraz jest ich 5 przy głosowaniu.

Ustawiono bardziej agresywne PTB :)

Co do map... Pętla wynosi 6 i nie sądzę aby podnoszenie tej wartości było dobrym rozwiązaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Eee tam gadacie nuke, mirage, overpass, cache, train, dust2, inferno to po prostu znane i lubiane mapy dlatego je ludzie wybieraja :)
A mapy typu port, anarchy tez sa pare razy dziennie grane ;)
Lepiej nic nie zmieniac, bo jest dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.