Skocz do zawartości

ZLOT LUZOWNI - 25-27 czerwca - Zapraszamy


ProToTyp

Rekomendowane odpowiedzi

Ja babę tylko zapisuje. 

 

Sam mogę postrzelać jak będą wolne miejsca. A tak to odpuszczę dla innych :nod:

 NWN_LUZ,
Hahahaa chiales powiedziec ze nie chcesz Kobicie pokazywac jak zajebiscie wygladasz w tych kobinezonach XDDDD
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w sumie mogę popatrzeć, ewentualnie być kamerzysta 😅 jakoś nie chce mieć posiniaczonej dupy 🤣🤣 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, OstraChilli. napisał:

Ja w sumie mogę popatrzeć, ewentualnie być kamerzysta 😅 jakoś nie chce mieć posiniaczonej dupy 🤣🤣 

E tam dupe 🤣😂 prędzej głowę 😂 my z Marti też raczej pass, jakoś paintball to nie moja bajka :P jakby ASG było o to wtedy tak 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez jaj .. wszyscy faceci powinni strzelać a tylko kontuzjowani pauza ;) żeby się nie okazało że 22 osób nie zbierzemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

22 to musza bye to nie ma co nawet gadac jak nie to sila  wciagniemy  xD. To wychodzi okolo 54-55 zloty od osoby wiec tez nie majatek a bedzie za Zajebista zabawa 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie ja się szczerze średnio na paintballu bawię 😂 ale wiadomo jak będzie brakowało to zagram ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Wloczykij213 a co chciałbyś jej sexi dupe obić ? :D Ja się piszę, jeśli okaże się że jest Nas za dużo odstąpię miejsce komuś nowemu (komuś kto jest 1 raz na zlocie) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kejcikkk prosisz się moja droga :p nie pisałem o obijaniu twojej pupy tylko @OstraChilli.  :D ale jak chcesz to zrobię proce i zachowam jedna kulkę dla Ciebie:p 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, -pNr napisał:

@OstraChilli. tobie to tylko w dupe bedzie strzelane :D

 

Sratatata :D ja wiem, że mam duże dupsko ale jako tarcza robić nie będę 🤣

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Frankenstein napisał:

Ja też odpadam z gry, posiedze na spectach ;)

Dostaniesz awp i będziesz kampil na respie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Ok zmiana tematu bo widzę ze nam się tu kobitki rozbrykaly .Kto nie gra nie pije xDD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Donator

@Lewandowski toż to nie w moim stylu, jak już to ja muszę latać po całej planszy 💁 ale że kolano mam w nienajlepszej formie to jednak posiedzę na ławce :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, NWN_LUZ napisał:

Ok zmiana tematu bo widzę ze nam się tu kobitki rozbrykaly .Kto nie gra nie pije xDD

Ej ej bez takich 🤣

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Donator

@-pNr no z moim kuśtykiem to nie wiem czy ją wybronie xD a jako żywa tarcza też się nie nadaje, za chudy :> 

 

@Ml0dY spokojnie, najwyżej załatwimy sobie coś z "lewego" źródła, co nie lewy? 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra Panie i Panowie.. my tu śmiechy i hihy a za tydzień muszę dzwonić i podać listę gości na grilla i paintball. Jak nie ma tyle chętnych to możemy zrobić na 16-18 osób czy jak to widzicie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Lewandowski napisał:

Dobra Panie i Panowie.. my tu śmiechy i hihy a za tydzień muszę dzwonić i podać listę gości na grilla i paintball. Jak nie ma tyle chętnych to możemy zrobić na 16-18 osób czy jak to widzicie. 

 Ja strzelam :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra , też postrzelam :P ale Marti spectator

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.