Skocz do zawartości

[♻] [BAN ✘] Odwołanie, nikogo nie obraziłem


Dzejsoon Parrker

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Chciałbym sie odwołać od bana, bo dostałem go za nic. Gram od paru msc na waszym serwerze i mialem juz bana za obrażanie i sie z tym zgodziłem bo faktycznie wyzwałem, emocje wziely góre. Ale co do tego bana na tydzien to jest jakas komedia, nikogo nie obraziłem! Czy ktoś moze w ogole wyjasnic kogo obraziłem?

Edytowane przez Dzejsoon Parrker
źle napisałem poprawiam bledy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Junior Admin

Wbijam sobie na serwer po drzemce i od razu dostaje info o tym jak chamsko się wczoraj zachowywałeś...

 

dzejson.thumb.jpg.37daf72bbc9c038144c48b4560b431ee.jpg

 

Nie mija chwila i tekst "czekaj tylko wypije piwo" więc już lampka zapalona że agresja ci się zaraz załączy i nie zdążyłem włączyć nagrywania

i już poleciał tekst po tym jak bardzo jesteś niezadowolony na to jaką mapę gramy określiłeś graczy "zjebami genetycznymi" więc faktycznie

nikogo nie obrażasz... no i chwilę potem piszesz takie rzeczy nie wiem czy piwo wygazowało czy ty po prostu robisz to nieświadomie ale

napisanie "jebac ta mape dla dalnow" zmusiło mnie do natychmiastowej reakcji a że bans pokazuje jak kulturalnym graczem jesteś upieranie

się przy niewinności tylko cię pogrąża...

 

dzejson1.thumb.jpg.d6f3d91dc9144061356415c44e454a45.jpg

 

Sugeruję ci naprawdę w ciszy i spokoju przemyśleć swoje zachowanie bo tym sposobem daleko nie zajedziesz... Pozwalamy przeklinać ale nie

obrażać a Tobie na dzień dzisiejszy wychodzi mistrzowsko...

 

Ja bana podtrzymuję ale ostateczną decyzję pozostawiam dla @SNICKERS @JOKER XD @Vanilla @ProToTyp niech jedno z was zamknie i zadecyduje.

Na chwilę obecną temat zamykam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Opiekun Serwera [4FUN]
Werdykt: BAN.

 

Wiadomość wygenerowana automatycznie.

Z poważaniem,

Administracja CS-LUZownia.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.