Skocz do zawartości

[♻] [ZAMKNIĘTY]ban od kreglasa na 1h


andrzejzpoczty

Rekomendowane odpowiedzi

NICK: gram w gre


MAPA: dust2


DATA:24.03.2021


POWÓD: ochłoń

 


KOMENTARZ: napisałem "jebać pis", jest mi smutno bo i tak nie lubiłem kreglasa ale nie wiedziałem że lubi pis, shame on you

 


LINK DO BANA: http://bans.cs-luzownia.pl/ban_list.php?bid=8273

Edytowane przez Klaun Szyderca
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Junior Admin

Regulamin serwera 4fun:

 

2.7. Zabronione jest prezentowanie oraz narzucanie swoich poglądów religijnych, rasowych, seksualnych i tym podobne.

 

Nie interesują mnie twoje podglądy polityczne i nie wiem skąd wnioskujesz jakie są moje. A co ja jestem, zupa pomidorowa żeby mnie lubić? shame on you.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Junior Admin
Werdykt: BAN.

 

Wiadomość wygenerowana automatycznie.

Z poważaniem,

Administracja CS-LUZownia.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kreglas od rozpatrywania odwołań na bany nie dotyczące cheat'ów nie jesteś Ty. Tym bardziej jeżeli odwołanie dotyczy Ciebie. Bardzo proszę powstrzymać się od tego typu działań.

 

Gracz nie ma jakiejś ogromnej listy przewinień więc proszę stosować kolejność: UPOMNIENIE/KICK/BAN

 

 

Odwołanie odrzucam bo ban już wygasł a do tego jest jakies tam  przewinienie. Nie wnosimy polityki na nasz serwer. Nie mniej proszę adminów o większą wyrozumiałość dla graczy którzy nie są jakimiś recydywistami jeżeli chodzi o łamanie regulaminu.

 

Pozdrawiam i życzę miłego dnia.

Edytowane przez Klaun Szyderca
 kreglas,
STEAM_0:1:4082099
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.