Skocz do zawartości

God Vip?


ElLeon

Rekomendowane odpowiedzi

8 maja kupiłem godvipa na 360 dni i dziś już go nie mam , o co chodzi ? ;d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczekajcie byla drobna zmiana na serverze i luz od nowa dodaje godvipa każdemu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Jutro każdy będzie miał swoje usługi dziś nie dam rady

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

niestety ale musimy tro zrobic inym sposobem bo zapis jest strasznie pomieszany wiec  potrzebuje 

 

od kazdego komu nie dzila vip info co mial  czyli vip, rezerwacje   jezli macie na nick i haslo prosze o  podanie hael na priv 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie dodano mi VIPA ale tak szczerze gorzej mi się gra na nim, tamten był lepszy.

Niby jest VIP ale i tak trzeba kupować na nowo granaty żeby mieć po 2, bo na start daje tylko po jednym tak samo jak i kamizelkę co rundę trzeba kupować.

God VIP nowy  posiada skiny których nie można wyłączyć w żaden sposób. Komenda /models nie wyłączy skina.

Można by było może przywrócić strego VIPA i dodatkowo go ulepszać według swoich potrzeb. Zmian w komendzie kosa ciężko się przyzwyczaić bo inaczej jest ułożona kolejność.

 

 Cre[A]tOr,
ALE NARZEKASZ :O
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Ok to coś pokombinuje żeby było lepiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.