Skocz do zawartości

propozycja awp


Gustlik

Rekomendowane odpowiedzi

Co myslicie o wgraniu mapy awp do listmaps? chociaz jednej np awp4one albo awp_map wiem ze na 4fun 2 sa takie mapy.Jest mozliwosc wlaczenia indi poprzez votowanie ale to nie na tym polega by votowac zeby zagrac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dałem kiedys propozycje z awp_bycastor [url]http://maps.cs-bg.info/maps/cs/1506/[/url]
duża mapka i jest możlwość pogrania z m4 i ak więc vip nie jest problem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przerabiany byl juz temat map typu awp. Z przykroscia dla milosnikow awp,musze stwierdzic,ze pomysl takiej mapy przy 30-32 graczach jest totalna porazka (mam na mysli mapy mi znane typu india,ruins,awp4one itd.). Chcialbym oczywiscie nadmienic,ze nie znam wszystkich map,moze na duzej "planszy" nie byloby takiego blokowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

halo Prossze sie ogarnac bo ja nie bede pisal o tym samy za kazdym razem wiec ZAPAMIETAC!!!! Mapy sa na serwerze ale dopstepne w pliginie od malych map czyli do 10 osob na serwerze i nie beda ona grane jak bedzie wiecej ludzi.KONIECC TEMATU

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.