Skocz do zawartości

[UB ↺] ban kreglas na tydzien za niewlasciwe zachowanie


andrzejzpoczty

Rekomendowane odpowiedzi

ban od kreglasa na tydzien za niewłaściwe zachowanie...
od kilku tygodni jak wchodze na serwer (nick gram w gre) za kazdym razem jak jest kreglas to przechodzi do przeciwnej druzyny w stosunku do tej w której jestem, co bardzo często powoduje, iż drużyny nie są wyrównane i w drużynie do której przechodzi kreglas jest więcej o 1, 2 lub 3 osoby. teraz dostałem bana na tydzień za nick nigglas - nie jest to obraźliwe w stosunku do nikogo słowo. 
pisałem podanie o admina to z racji tego, że kreglas ma jakiś problem i banuje mnie za nic, wyszło, że mam ponad 15 banów (wszystkie od niego). to fakt, że robiłem kiedyś reconnect i tu przyznaję się do tego, ale dawno temu przestałem to robić. człowiek chce sobie pograć normalnie to ten ile by osób nie było zawsze przechodzi do drużyny przeciwnej, robi się to mało śmieszne grzegorzu

grzegorz nie tłumacz się z przechodzenia do przeciwnych drużyn bo ewidentnie na każdej mapie jaka była grana od kilku tygodni przenosisz się non stop jak tylko wejdę do przeciwnej drużyny nieważne na jakiej mapie i ile osób by nie grało, przez to twoje przechodzenie do przeciwnej drużyny na prawdę odechciewa się grać bo różnice pomiędzy drużynami są za duże

 

Edytowane przez andrzejzpoczty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Junior Admin

- no tak, bo ja wchodzisz na aztec do ct a ja idę do terro stwarza to nierówność w grze mimo, że od początku terro na aztecu ma gorzej...

w tym przypadku jak terro wygrywa przechodzisz do terro xD ale to ja stwarzam nierówność w grze :D

 

- wchodzisz na nicku NYGLAS NIGGLAS PENGLAS BENGLAS a dzisiaj nawet wbiłeś po 3 czy 4 kicku na nicku SALGERK czytane od tyłu daje...?

 

- pisałeś o admina cytuję "chcę zrobić porządek z afkami" a nie bo ja mam z tobą jakiś problem xD

 

- bany masz nie tylko ode mnie ale również od Najebundki Creatora BleBwo madmaxa więc sugeruję pierw zapoznać się z faktami a później pisać...

 

Ban dostałeś za niewłaściwe zachowanie z tego powodu ponieważ tak jak w twoim podaniu napisałem jesteś osobą konfliktową i prowokującą jak widać

nie zniosłeś i nie poradziłeś sobie z odrzuceniem podania i teraz próbujesz mnie na wszelki możliwy sposób sprowokować np tym nickiem NIGGLAS

czy też wpisywaniem oryginału od tyłu... Dałem Ci jak wyżej napisałem 3 albo 4 możliwości zmiany nicku który połączyłeś z moim w podtekście

rasistowskim tj NIGGLAS jak już wróciłeś na nicku "legia gdynia" wszystko było ok ale nie, ty musiałeś wrócić na NIGGLAS : ) nie umiesz się zachowywać

ani nie widzisz nic niewłaściwego w swoim zachowaniu to niestety ale masz poważny problem...

 

PS. w podaniu napisałeś że "wszyscy wiedzą że masz ze mną na pieńku" mimo tego, że nie wiem o ci chodzi ale skoro tak twierdzisz to rozumiem, że

masz zamiar stworzyć lub zaostrzyć to takim zachowaniem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopie odpocznij 3dni i zapraszam ponownie. Znamy się ale Twoje zachowanie jest karygodne, wina jest u Ciebie nie u Kreglasa. Przemyśl, odpocznij i zapraszam serdecznie ponownie. 

 

 

P.S. Kreglas nie ma na imię Grzegorz xD I co Bana mam dać każdemu co automat przeniesie, czy automatowi ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Werdykt: SKRÓCONY BAN.

 

Wiadomość wygenerowana automatycznie.

Z poważaniem,

Administracja CS-LUZownia.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.