Skocz do zawartości

[UB ✔] UB


seris

Rekomendowane odpowiedzi

[AMXBans] =============================================== 
[AMXBans] Zostales zbanowany na tym serwerze przez Admina 3LO Najebundka.. 
[AMXBans] Jestes zbanowany Permanentnie. 
[AMXBans] Zbanowany Nick : Seris Konsalnet Gaming 
[AMXBans] Powod : ' ODPALENIEC , demko mam daruj sobie pro by o ub! WYPIERDALAJ ' 
[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ www.Cs-LUZOWnia.pl 
[AMXBans] Twoj SteamID : ' VALVE_0 : 4 : 1705903733 ' 
[AMXBans] Twoje IP : ' 83.238

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacznę od tego że typków to masz  może na osiedlu pod monopolowym wśród znajomych :)

zaciekawiło mnie to jak raz drugi trzeci wpadasz zza ściany i walisz od razu wcelowany w głowy innych graczy. Demko na szybko i od razu się spaliłeś ;) 

Jeśli będzie mało opiszę demko z hltv. Zostawię do oceny.

 

Link do demka:  https://www22.zippyshare.com/v/zqQNO2nL/file.html

 

6:20 wrzuca hejki już w jego lokalizację, nie było nikogo kto by zginął z jego teamu i mógłby przypuszczać, przypuszczał :) nie zadał he żadnych obrażeń :)  

6:33 wpada na miękko i od razu headshot przez ściankę wcelowany w jego głowę  ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proszę o kogoś bardziej doświadczonego by na to spojrzał , ocena  jednego wybranego przez siebie fragmentu jest nie obiektywna i nie daje żadnego obrazu , demo z hltv całej gry rozwieje wszystkie wątpliwości

Edytowane przez seris
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Najebundka po pierwsze na kolejny raz proszę bez tego ostatniego słowa. Jak dla mnie trochę za mało na bana, @PIETRUCH, @Ligaliero, @kreglas, @SNICKERS. Co Wy uważacie ? Jeśli do jutra nic to koło godziny 20 dam UB.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.