Skocz do zawartości

[BAN ✘] UNBAN + Skarga


Czy Gustlik

Rekomendowane odpowiedzi

MXBans] Zbanowany przez Admina: Caff
[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ www.Cs-LUZOWnia.pl
[AMXBans] Powod: 'OBRAZANIE :)'
[AMXBans] Dlugosc bana: '1 dzien'
[AMXBans] Twoj SteamID: 'STEAM_0:0:24150711'
[AMXBans] Twoje IP: '31.183.130.244'
[AMXBans] ==========================================

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Junior Admin

Wyrażenia w stylu:

- pier*ol się

- jeb*ny

- wypier*alaj

są skierowane bezpośrednio do gracza więc są uznawane za obraźliwe...

 

Wyrażenia w stylu:

- kur*a!

- pier*olę

- co tu się odje*ało

są bezosobowe i mają charakter przekleństw więc są dozwolone...

 

Ja tu faworyzowania nie widzę... Cham czyli osoba ordynarna a za tym idzie wulgarna to

raczej prawidłowe określenie na twoje zachowanie a ban na dzień jak najbardziej się

należy gdyż poprzednio ode mnie dostałeś tylko na 1h żeby ochłonąć i przemyśleć swoje

zachowanie i mimo wyjaśnienia w twojej skardze jak widać nie dotarło za bardzo...

 

Decyzję o ewentualnym skróceniu pozostawiam do rozpatrzenia przez wyższą administrację

@SNICKERS @JOKER XD @ProToTyp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kreglas typ jest chamski arogancki następny raz dam ci na dłużej:)<3  naucz się kultury osobistej pierwsze dodaje do znajomych a później skargę piszę @ProToTyp @SNICKERS @JOKER XD Proszę o przedłużenie bana dla tego wulgarnego osobnika :) a taki pro grajek i pluje na @y0gi a na nuke txt nie ma :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. skąd możesz wiedzieć jaki jestem jak mnie pierwszy raz na oczy widzisz 

2.Dodalem cię do znajomych bo chciałem wyjaśnić sprawę , nie zbieram jakiś randomów

3.Powinno być jakieś upomnienie a nie karanie banem na 1 dzień .

4 Od kiedy na Nuke nie ma txt ? txt są tam gdzie normalny gracz nie wskoczy jednym skokiem .

5. Poproszę o udostępnienie taryfikatora banów .

6. Czekam na bana dla gracza yogi , ponieważ obraził mnie i poczułem się urażony . 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Junior Admin
19 minut temu, zTerorysTa napisał:

1. skąd możesz wiedzieć jaki jestem jak mnie pierwszy raz na oczy widzisz 

2.Dodalem cię do znajomych bo chciałem wyjaśnić sprawę , nie zbieram jakiś randomów

3.Powinno być jakieś upomnienie a nie karanie banem na 1 dzień .

4 Od kiedy na Nuke nie ma txt ? txt są tam gdzie normalny gracz nie wskoczy jednym skokiem .

5. Poproszę o udostępnienie taryfikatora banów .

6. Czekam na bana dla gracza yogi , ponieważ obraził mnie i poczułem się urażony . 

 

1. Już się dałeś poznać wystarczająco i dalej pokazujesz jakim chamem jesteś skoro "pozdrawiasz środkowym palcem"

2. Wyjaśnia się sprawy na forum, administracja też "byle randomów" nie zbiera...

3. Dostałeś bana ode mnie na 1h a dwa dni później dalej obrażasz i liczysz na upomnienia? 

4. Jak los ci będzie sprzyjał to może się z czasem dowiesz gdzie u nas są i co znaczą TXT...

5. Taryfikator banów jest dostępny na forum dla wszystkich w dziale z regulaminami.

6. Jeśli mowa o określeniu ciebie "chamem" to prawda niestety nikogo nie może obrazić ani urazić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka słów o tej prośbie UB którą odrzucam, Ban zostaje na tyle na ile jest. Zero skruchy a jeszcze brak winy u siebie i szukanie w innych gdzie to Ty prowokowałeś  Cham - posp. «o człowieku ordynarnym» a słowo wypierdalać to wulgaryzm co się łączy z obrażaniem kierowane do konkretnej osoby. @Caff dajmy szanse nie odpychajmy go od razu.

 

 

Pozdrawiam serdecznie, proszę kolejnym razem trochę pomyśleć czy chciałbyś aby ktoś inny wyrażał się do Ciebie jak Ty to zrobiłeś. Po Banie zapraszam na serwer, do zobaczenia mam nadzieje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Werdykt: BAN.

 

Wiadomość wygenerowana automatycznie.

Z poważaniem,

Administracja CS-LUZownia.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.