Skocz do zawartości

Zlot Luzowni


NWN_LUZ

Rekomendowane odpowiedzi

W lawendowym jest 1 domek wolny 4 osobowy plus ew. 2 dostawki. Dodatkowo są jeszcze pokoje 2 osobowe ale chyba odpada bo gdzie my się w 10-15 osób pomieścimy. Luz musi zadzwonić do tego co podesłał czy mają wolne. Oczywiście mówimy o dacie 22-24 październik 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Na stronie dalej są miejsca ale trzeba zarezerwować tam czy siak 3-4domkow  w tym nowym 

 

+48224927777 Tu numer tel możesz zadzwonić jak masz czas 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra ale gdzie, bo jeśli nie będzie gdzie to może data się zmienić xD @Lewandowski data już jest wstępnie i gdzie a będę :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcecie mogę poszukać w swoich okolicach, ostateczność to COS w Spale xD Może uznaliby chlanie do odcinki jako dyscyplina Olimpijska :DxD 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szybka piłka.. 3 domki na 12-16 osób(6+6+4) będą tam łóżka podwójne plus rozkładane w salonie. 2500zl za 16 osób czyli po 156 zł za 2 noclegi zaliczka 20% ale w związku z tym że termin jest bliski to wpłacamy całość. Do końca dnia potrzebuje min 12 pewnych osób i klepiemy wszystko. Nie wiem jak się ma do tego lista która wkleił Luzik ale oni mają pierwszeństwo. Domki są do zobaczenia http://www.kajaki-nad-warta.pl/osrodek-i-domki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.09.2021 o 21:50, NWN_LUZ napisał:

Aktualna lista osob ktore chca jechac .

 

@NWN_LUZ

@ProToTyp

@AUREL ]:->

@OstraChilli.

@Revers

@Jan

@madmax_jaworzno

@Matuzalem

 

Jak kogos nie wpisalem to mozliwe ze celowo ale warto zapytac xD

Dodatkowo jedzie żona Protka, Creator, Karol(Joker), Ja, może Gibon, Kreglas, Kasia, no i nie jedzie Janek bo chyba się obraził. Prośba o przelew na konto Protka 160 zł jak najszybciej. Ja szybko zrealizuje zaliczkę a potem się rozliczymy. Biorę 3 domki i musimy mieć min.12 osób.

Jeżeli ktoś jest chętny to proszę o szybkie info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety za późno daliśmy znać i poszło przez Booking;(  Trzeba szukać innej miejscówki albo wyjazd w listopadzie. Pani przez to że nic nie może zrobić obiecała, że jak przyjedziemy później to gratis mamy jaccuzi. Jak ktoś ma ochotę to szukajcie coś na ten termin albo możemy wziąć u tej babki w późniejszym terminie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie sie zainteresowałem tematem, znakomita inicjatywa! :)
Chętnie i ja bym poznał lepiej społeczność, ale nie wiem jak u mnie w pracy będzie grafik wyglądać. 
Jak cos- śledzę temat ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel
  • Właściciel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak znajdziecie coś na booking do jutra to mam rabat 25% na kolejną rezerwację. Ważny do 25.09. Wyjazd może być oczywiście później.

 

Mogę zrobić rezerwację na siebie a podam dane kogoś z Was do kontaktu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.09.2021 o 08:37, Lewandowski napisał:

Szybka piłka.. 3 domki na 12-16 osób(6+6+4) będą tam łóżka podwójne plus rozkładane w salonie. 2500zl za 16 osób czyli po 156 zł za 2 noclegi zaliczka 20% ale w związku z tym że termin jest bliski to wpłacamy całość. Do końca dnia potrzebuje min 12 pewnych osób i klepiemy wszystko. Nie wiem jak się ma do tego lista która wkleił Luzik ale oni mają pierwszeństwo. Domki są do zobaczenia http://www.kajaki-nad-warta.pl/osrodek-i-domki


Ja się już ucieszyłem widząc, że "nad Wartą". Myślę- zajebiście, Wielkopolska! Będę miał blisko... tymczasem- ja pierdole, to pod CZĘSTOCHOWĄ.

 :-D'  

Ile osób jest zdecydowanych?  15-20? Może coś w swoich stronach bym poszukał, może będzie np. taniej, wygodniej w kategorii dojazdu albo komfortu- np. odnowione chatki, spokojna okolica i przyroda wlewająca się przez okna? 
Na ile ludzi miałbym ewentualnie szukać? ~20? 
Jest tu jakiś "dyrektor wycieczki"? :D

 

PS @GiboN, jedziesz w tej dacie 22-24?

Edytowane przez Sabotage
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, chyba mamy farta.. babka mi dzwoniła że zwolniły się 3 domki. Rozumiem że aktualne?;) Jedziemy do domków nad Wartą ;)

P.S babka już zablokowała żeby nie było tego co ostatnio i do jutra mam dać znac czy bierzemy. Myślę że te 12 osób znajdziemy więc wziąłbym te 3 domki, bo możliwe że będzie nas więcej. 

Edytowane przez Lewandowski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Opiekun Serwera [4FUN]

Bierzemy w ciemno, Luz też jest za "wartą"

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.