Skocz do zawartości

[BAN ✘] Lufa ban za czity po robieniu gsj


Nasrałemcidolufy

Rekomendowane odpowiedzi

Zapytałem ludzi na serwerze czy moge palic rolke dostałem informacje, że tak to latalem sobie na gsj bo był 2jump ;/  jesli nie za to ban to rozpisuj pewniaki 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24h panowie zachowajmy jakąkolwiek powagę :P

 

 kreglas,
Zapraszam do działu "Regulaminy".
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego nie kłam bo kilka razy pisałem Ci, żebyś tego nie robił bo za to jest ban. Otwarcie mówiłeś, że masz gsj i masz to gdzieś, a oprócz tego chciałeś się jeszcze dzielić z innymi tym rozwiązaniem.

 PIETRUCH,
słowa słowami trzeba zobaczyć na własne oczy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra to tak, po 1 gsj jest banowane na innych sieciach też, to że gracze powiedzieli Ci że można nie oznacza tego. Sprawę przemyślimy, jeśli dostawałeś upomnienia od graczy a Ty dalej jechałeś z tematem ban zostanie tak dla zasady gdyż będziesz jako przykład GSJ xD 

 

P.S. Temat blokuje do czasu decyzji, regulamin opisuje że w niektórych sytuacjach czas może ulec zmianie. Pozdrawiam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ban zostaje zapierdzielasz jak speedhack kiedyś mówiłem żeby nie pozwalać grać takim bo psują rozgrywkę 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Werdykt: BAN.

 

Wiadomość wygenerowana automatycznie.

Z poważaniem,

Administracja CS-LUZownia.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.