Skocz do zawartości

[UB ↺] [BAN ✘] Proszę o unbana


y0gi

Rekomendowane odpowiedzi

O ile dobrze wiem to pierwsza krawędź na wszystkich aztecach nie jest txt i wydawałoby się, że tak doświadczony admin jakim jest Caff to wie, a mimo to daje bana... 

Tutaj oczywiście nie chodzi wcale o chęć pilnowania regulaminu tylko o zwyczajną prywatną zemstę. 

Jako powód bana Caff napisał "TXT MÓWIŁEM :)" - fajnie, że rozdajesz bany z uśmiechem na twarzy, ale nie wiem komu o tym mówiłeś? Swojej siostrze? Bo na pewno nie mi - w logach można to oczywiście sprawdzić.

 

Ban jest typową zemstą za sytuację sprzed ok 3tygodni kiedy to poprosiłem Caffa o sprawdzenie jednego z graczy podejrzanych o czity (jak się później okazało - słusznie, ale nie w tym rzecz). Dostałem wiązankę, że teraz gra siostra i żebym do niego nie pisał. Usunął mnie potem ze znajomych na steam i zaczął wobec mnie być opryskliwy. Nie każę nikomu mnie lubić - nie musimy być przyjaciółmi, ale wykorzystywanie swoich uprawnień, żeby uprzykrzyć komuś dzień jest trochę nie na miejscu. Skoro ja szanuję Ciebie to tego samego wymagam od Ciebie, tym bardziej, że jesteś adminem i powinieneś dawać przykład. Myślałem, że masz trochę więcej klasy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko sie zaniedlugo wyjasni .

Ja grając na tej mapie wyrwałem bana na 3h twierdząc ,że to jest txt  (wlasnie to samo miejsce gdzie Ty byles) .... Więc kazdy musi byc rozliczany jednakowo chyba wydaje mi sie ?

Mi wiele razy uprzykrzali dzień i nie robiłem afery ,jezeli to jest txt to kazdy ma prawo byc tak samo "karany " ,a niestety wedlug admina który mi wtedy dał bana ,txt było :)

Edytowane przez Karmel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@y0gi po 1 UB NIE DOSTANIESZ  bo łazisz po texturach i to nie 1 raz jak mi ludzie zgłaszaja jaka zemsta Książe ??> bija cie masz 4-4 i już każdego trzeba sprawdzać bo Książe Yogi został zabity 

 

 

 

taki skilowiec a taki płacz masz a  OD Mojej rodziny Wara bo może cie spotkać coś nie przyjenego zapamiętaj to sobie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, y0gi napisał:
NICK: y0gi
 
MAPA: dustyaztec
 
DATA: 22.09.2021
 
POWÓD: txt
 
WYCINEK:


[AMXBans] ===============================================
[AMXBans] Zbanowany przez Admina: Caff
[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ www.Cs-LUZOWnia.pl
[AMXBans] Powod: 'TXT MOWILEM :)'
[AMXBans] Dlugosc bana: '3 godzin'
[AMXBans] Twoj SteamID: 'STEAM_0:0:26615879'
[AMXBans] Twoje IP: '31.172.188.241'
[AMXBans] ===============================================


 

O ile dobrze wiem to pierwsza krawędź na wszystkich aztecach nie jest txt i wydawałoby się, że tak doświadczony admin jakim jest Caff to wie, a mimo to daje bana... 

Tutaj oczywiście nie chodzi wcale o chęć pilnowania regulaminu tylko o zwyczajną prywatną zemstę. 

Jako powód bana Caff napisał "TXT MÓWIŁEM :)" - fajnie, że rozdajesz bany z uśmiechem na twarzy, ale nie wiem komu o tym mówiłeś? Swojej siostrze? Bo na pewno nie mi - w logach można to oczywiście sprawdzić.

 

Ban jest typową zemstą za sytuację sprzed ok 3tygodni kiedy to poprosiłem Caffa o sprawdzenie jednego z graczy podejrzanych o czity (jak się później okazało - słusznie, ale nie w tym rzecz). Dostałem wiązankę, że teraz gra siostra i żebym do niego nie pisał. Usunął mnie potem ze znajomych na steam i zaczął wobec mnie być opryskliwy. Nie każę nikomu mnie lubić - nie musimy być przyjaciółmi, ale wykorzystywanie swoich uprawnień, żeby uprzykrzyć komuś dzień jest trochę nie na miejscu. Skoro ja szanuję Ciebie to tego samego wymagam od Ciebie, tym bardziej, że jesteś adminem i powinieneś dawać przykład. Myślałem, że masz trochę więcej klasy. 

ty w Życiu nie dostaniesz odemnie szacunku bo jesteś cham i prostak :) A szacunek jest droszy od pieniędzy :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, y0gi napisał:
NICK: y0gi
 
MAPA: dustyaztec
 
DATA: 22.09.2021
 
POWÓD: txt
 
WYCINEK:


[AMXBans] ===============================================
[AMXBans] Zbanowany przez Admina: Caff
[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ www.Cs-LUZOWnia.pl
[AMXBans] Powod: 'TXT MOWILEM :)'
[AMXBans] Dlugosc bana: '3 godzin'
[AMXBans] Twoj SteamID: 'STEAM_0:0:26615879'
[AMXBans] Twoje IP: '31.172.188.241'
[AMXBans] ===============================================


 

O ile dobrze wiem to pierwsza krawędź na wszystkich aztecach nie jest txt i wydawałoby się, że tak doświadczony admin jakim jest Caff to wie, a mimo to daje bana... 

Tutaj oczywiście nie chodzi wcale o chęć pilnowania regulaminu tylko o zwyczajną prywatną zemstę. 

Jako powód bana Caff napisał "TXT MÓWIŁEM :)" - fajnie, że rozdajesz bany z uśmiechem na twarzy, ale nie wiem komu o tym mówiłeś? Swojej siostrze? Bo na pewno nie mi - w logach można to oczywiście sprawdzić.

 

Ban jest typową zemstą za sytuację sprzed ok 3tygodni kiedy to poprosiłem Caffa o sprawdzenie jednego z graczy podejrzanych o czity (jak się później okazało - słusznie, ale nie w tym rzecz). Dostałem wiązankę, że teraz gra siostra i żebym do niego nie pisał. Usunął mnie potem ze znajomych na steam i zaczął wobec mnie być opryskliwy. Nie każę nikomu mnie lubić - nie musimy być przyjaciółmi, ale wykorzystywanie swoich uprawnień, żeby uprzykrzyć komuś dzień jest trochę nie na miejscu. Skoro ja szanuję Ciebie to tego samego wymagam od Ciebie, tym bardziej, że jesteś adminem i powinieneś dawać przykład. Myślałem, że masz trochę więcej klasy. 

Tak jest prze "hujem" w adminowaniu ,nie ma lepszego admina tutaj na tej sieci !

Bedę za nim jak za murem ,bo gość się zna na rzeczy :)

Jak można mieć do Ciebie szacunek skoro  jesteś pierwszy do prowokowania ,a wiesz co z prokowatorami robili w średniowieczu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo Cię proszę nie odgrażaj się w internecie bo pewnie słyszałeś jak brzmią na ten temat przysłowia? Więc daruj sobie tego typu teksty. 

Poza tym to, że ktoś piszę do ciebie, że chodzę po texturach nie oznacza od razu że jest to prawda. Szkoda, ze wywaliłeś mnie ze znajomych bo wrzuciłbym screena gdzie wyśmiewasz w rozmowie prywatnej typa, który mówi o texturach na aztecu. Czyżby choroba dwubiegunowa ? A może zwykła biegunka ^^

 

"ty w Życiu nie dostaniesz odemnie szacunku bo jesteś cham i prostak :) A szacunek jest droszy od pieniędzy :) "

Jeśli w którymś momencie pokazuję chamstwo, lub prostactwo to do tego służą Twoje uprawnienia, żeby mnie za to ukarać . Jeśli takie objawy nie występują to brak szacunku w moim kierunku nie jest uzasadniony - szczególnie ze strony admina, ale to tylko moja opinia. Fajnie, że od razu zaprosiłeś Karmela do dyskusji - akurat ta osoba jest bardzo wiarygodna. Nie ma co, dobraliście się idealnie.

 

Nie pisz też, że zgłaszam ci gracza bo "ktoś mnie bije", bo akurat większość przypadków które zgłaszam kończy się słusznym permem. Z resztą to akurat jest off topic więc nie będę z tobą na ten temat w tym miejscu rozmawiać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawiasem mówiąc... banowanie stałych graczy w godzinach porannych, kiedy na serwerze jest raptem 7 osób, bez ostrzeżenia, za coś co nie jest nowością i to jeszcze na 3 godziny... Rozumiem, że lubicie Caffa (też go lubiłem zanim zaczął mnie wyzywać od chamów i głupków na pewnej mapie*), ale to co zrobił to czysta złośliwość i nadużywanie uprawnień. 

 

*

tak, mam na to dowód w postaci demka. W prawdzie nie zdążyły się nagrać mocniejsze epitety jakimi się posługiwał, ale są na to świadkowie. Nie będę robił gównoburzy bo nie w tym rzecz. Nie jestem osobą konfliktową i nie chciałbym wdawać się w niepotrzebne przepychanki. Karę mogę odczekać jeśli uważacie, że jest słuszna. Proszę tylko, żeby Caff się ode mnie odczepił i dał mi w spokoju tutaj grać. Dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, y0gi napisał:

Nawiasem mówiąc... banowanie stałych graczy w godzinach porannych, kiedy na serwerze jest raptem 7 osób, bez ostrzeżenia, za coś co nie jest nowością i to jeszcze na 3 godziny... Rozumiem, że lubicie Caffa (też go lubiłem zanim zaczął mnie wyzywać od chamów i głupków na pewnej mapie*), ale to co zrobił to czysta złośliwość i nadużywanie uprawnień. 

 

*

tak, mam na to dowód w postaci demka. W prawdzie nie zdążyły się nagrać mocniejsze epitety jakimi się posługiwał, ale są na to świadkowie. Nie będę robił gównoburzy bo nie w tym rzecz. Nie jestem osobą konfliktową i nie chciałbym wdawać się w niepotrzebne przepychanki. Karę mogę odczekać jeśli uważacie, że jest słuszna. Proszę tylko, żeby Caff się ode mnie odczepił i dał mi w spokoju tutaj grać. Dziękuję.

po 1 szanuje wszystykich graczy jeśli wyzywałem daj dowody gdzie ci ubliżyłem <3 a teraz którego znajomego mam na serwerze bd prosił żeby robili zdjęcia twojego zachowania i prowokowania i latania po txt :) bo nie jesteś tutaj Championem że możesz wszystko i zaraz ci dadzą UB :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodaj mnie do znajomych to wyślę Ci jedno z kilku demek jakie mam. Nie zwykłem prać takich brudów na FO. Jedyne o co proszę to żebyś się ode mnie odczepił, a jeśli robię coś źle to zwrócił mi normalnie uwagę. Gram tu nie od dziś i wiem, gdzie jest większość txt. Dlatego piszę tutaj o odbanowanie bo miejsce w którym byłem nie jest uważane za txt. Nie uważam się za "championa" i tak jak wyżej napisałem, przyjmuję karę jeśli jest ona zasadna. Po raz kolejny tym co napisałeś powyżej potwierdzasz to, że "uwziąłeś się na mnie". Bez powodu... nie jestem twoim wrogiem. Odpuść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, y0gi napisał:

Dodaj mnie do znajomych to wyślę Ci jedno z kilku demek jakie mam. Nie zwykłem prać takich brudów na FO. Jedyne o co proszę to żebyś się ode mnie odczepił, a jeśli robię coś źle to zwrócił mi normalnie uwagę. Gram tu nie od dziś i wiem, gdzie jest większość txt. Dlatego piszę tutaj o odbanowanie bo miejsce w którym byłem nie jest uważane za txt. Nie uważam się za "championa" i tak jak wyżej napisałem, przyjmuję karę jeśli jest ona zasadna. Po raz kolejny tym co napisałeś powyżej potwierdzasz to, że "uwziąłeś się na mnie". Bez powodu... nie jestem twoim wrogiem. Odpuść.

jakim wrogiem chłopie idz się napij zjedz śniadanie  60 % ludzi piszą co to Yogi jest adminem nie bo prostu jest policjantem na sieci wyzywa łazi po txt i mysli że za każdym razem będziesz wygranym

 

Jesli masz Dwody na mnie proszę bardzo wrzucaj :) czekam na to

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki Wy nie macie po 20 lat a dużo więcej, @y0gi jak masz dowody daj proszę xD 

@Caff2 wdechy i 2 wydechy Byku, ten 1 murek można faktycznie ;) 3h może trochę za dużo na nauczkę aby może wgl tam nie wchodzić :D 

 

P.S. Strzelcie sobie po head shot i zgoda ma być :DxD 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.