Skocz do zawartości

[ZAMKNIĘTY] [SEZON 1] P&O #2- Wredny


Gość WoW *CsL*

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, nominowana osoba do P&O-Wredny

[P]czemu jesteś taki wredny?
[O]Nie wiem, może dla tego że lepiej być wrednym ch*jem niż miłą pi*dą ? Ale nie wiem po prostu taki się urodziłem, kiedyś pamiętam jak w 1 klasie podstawówki wyrzuciłem z ławki(w tej szkole była połączona ławka z stołem) "koleżankę" bo jeba*a chciała na patencie ode mnie zgapić więc ja krótko i szybko wyjaśniłem co jest grane.

[P]Masz psa?
[O]Tak mam psa wabi się "Baks" spoko gościu ale podejście do życia ma takie jak ja czyli, "spokojnie majster nie pali się, na jutro będzie gotowe" 9 lat ma a czasami zachowuje się gorzej niż Jeff.

[P]dalej pijesz z gordonem?
[O]Cały czas to jest człowiek który wódka i pacierza nigdy nie odmawia a jak wchodzi do mnie to słyszą tylko jedna śpiewka "zamawiej" to już wiesz że za chwile na twoim biurku, w twoim mieszkaniu, pojawią się 2 olśniewające, świecące niczym miliony monet, ładnie odziane i dobrze prezentujące się 43 cm pizze <3

[P]Dużo kundli w robocie się trafia?
[O]Ku*wa czy dużo? A widziałeś co się dzieje w Niemczech albo w tej Francji ? No to w soboty tak samo jest u mnie.

[P]Jak tam GieKSa?
[O]Sportowo Bardzo dobrze bo od kilku lat miała wachania nastrojów ale sądze że po tej rundzie wiosennej bedziemy w ekstraklasie, a po za stadionem dajemy sobie rade lepiej niż internet o tym pisze więc wszystko dobrze.

[P]Pozdrów Sebastiana
[O]Jasne pozdrowię go.

[P]Masz ostatnie 5 minut życia, co robisz ?
[O]No co można robić w ostanie 5 minut życia, siadł bym na dupie i śmiał się tak głośnio i tak mocno aż by mi zabrakło tchu w płucach za to że sobie nic nie odmawiałem i że miałem tak zajebiste życie, zapewne tak to by wyglądało.

[P]2+2= ?
[O]Raczej 4 ale wiem że da się to tak rozpisać że da 5 chyba.

[P]Piwo czy wódka?
[O]Jeden ch*j grunt żeby dobrze sponiewierało.

[P]Dlaczego jesteś woźnym w mojej szkole ?
[O]Ktoś musi a że był wolny wakat.

[P]Co u Ciebie ?
[O]Wszystko dobrze i w sumie nie ma co narzekać.

[P]Kiedy wyjdziesz z silvera w csgo ?
[O]Nigdy !!!!! Jestem silverem i nim zostanę.

[P]Motto życiowe ?
[O]Nie mam i nie za bardzo go potrzebuje.

[P]Idol z dzieciństwa ?
[O]Son Goku.

[P]Idol teraz ?
[O]Son Goku Całe moje życie jest postawione na tym czego nauczyłem się z anime Dragon Ball.

[P]Jakie masz niespełnione marzenia ?
[O]Nie mam marzeń, wole nie marzyć by się nie rozczarować że coś się nie spełniło

[P]Kierujesz się zasadami w życiu ?
[O]Tak.

[P]Jakie to są zasady ?
[O]"Pieniądze to nie wszystko, że nie zdradza się przyjaciół i nie dmucha ich żon"

[P]Kiedy Ty odpoczywasz?
[O]Kiedy mam chwile.

[P]Wolisz zrobić coś teraz czy odłożyć na później ?
[O]Jak najszybciej.

[P]Sport wolisz oglądać czy uprawiać?
[O]Jedno i drugie.

[P]Jaki sport lubisz?
[O]Każdy.

[P]Co lubisz robić w wolnych chwilach?
[O]To co chce i to jest piękne.

[P]Co Cię uspokaja?
[O]Papieros i chwila ciszy Mnie jest trudny wyprowadzić z równowagi.

[P]Czym się zajmujesz zawodowo ?
[O]przez ostanie 5 lat ochrona w jednym z Katowickich klubów muzycznych, a teraz doszło jeszcze praca na drukarni.

[P]Aktywny tryb życia czy nie ?
[O]Przy Was się nie da trzeba to rozchodzić.

[P]Film czy Teatr ?
[O]Filmy, Teatr jest dla intelektualistów.

[P]W czym jesteś dobry ?
[O]W niczym wole nie być.

[P] Kogo nominujesz do następnego P&O ?
[O] NWN_LUZ'a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.