Skocz do zawartości

Skarga na admina Tazek


Melisto

Rekomendowane odpowiedzi

Nick podczas gry: Melisto
Godzina, data zdarzenia: 23.37
Mapa: de_dust2 <nie wiem jak to się zwie css_dust2 czy jakoś tak :)
Admin/Gracz na którego chcesz złożyć skargę: Tazek
IP/SID Admina/Gracza na którego chcesz zgłosić skargę:Nie wiem Tazek ma nick nie wiem jakie ip
Opis sytuacji: Opisuje sytuacje niedoświadczonego admina który chyba jest nowy i nie ogarnia systemu i regulaminu ja wchodząc na serwer nie dostając żadnej informacji że gramy na a poszedłem kłaść pakę na b gdzie na serwie jest z 15 osób i jakimś dziwnym trapem podłożyłem pakę i zostaje zabity przez Tazek no to mówię mu że nie miał prawa tego zrobić i gracze to potwierdzili na dodatek gdy wszedłem w konflikt rozmowy z nim to dał mi bana śmiesznego klniesz na godzinę proszę dla tego admina o przypomnienie swoich zasad i regulaminu bo to nie pierwsza moja sytuacja z niedoświadczonymi adminami na serwerze na dodatek gdzie to dziecko jest jeszcze . czekam na natychmiastowe od banowanie bo jest godzina 23:44 a nie będę czekać godziny gdzie chce sobie pograć :/
Dowody, świadkowie zdarzenia: Wszyscy gracze na serwie potwierdzili że mogłem pakę podłożyć na b bo było po 7 osób w team :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli na serwerze jest 15 osób to nie ma opcji żeby grać jeden bs na dd2, jeżeli admin pisał jednak że jest grany 1 bs to trzeba się dostosować. Jeżeli nie widziałeś i Ci dał slay'a powinieneś napisać mu na u@ że nie wiedziałeś i z pokorą grać dalej, błędem 99% graczy przy "drobnym" błędzie admina jest wytykanie/przekleństwa/pouczanie/wyzywanie. Nie chce nikogo usprawiedliwiać, ale jeżeli bana dostałeś za przekleństwa to ban jest słuszny a co do admina to pozostawiam sprawę dla opiekuna. UB nie dostaniesz chyba że admin tak zadecyduje(uzna że przesadził)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale boże czy na serwerowniach nie mogą być normalni dorośli admini gdzie są doświadczeni tylko takie dzieciaki ? nie chodzi mi o bana zaczekam ale na środku ekranu może chyba napisać gdy widzi że ktoś jest nowy i nie będę się dostosowywał gdzie gracze pisali mi że moge podłożyć na b i podłożyłem a nie że jest 15 i wiecej osob a ja mam grać a bo co on nie potrafi na 2 bs grać to niech idzie potrenować na boty i już po problemie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to kogo przyjmujemy na adminów nie należy do graczy
jeżeli jesteś takim "dorosłym" i "doświadczonym" adminem zapraszam do składania podania
wszyscy gracze tak jak pisałem wyżej przy błędach admina wyzywają go, przeklinają, pouczają, ale nie zdają sobie sprawy że admin też jest człowiekiem i popełnia błędy, a jak się im napisze żeby złożyli podanie i zaczęli ogarniać to jest cisza, bo kozaczyć każdy potrafi a jak przyjdzie co do czego to już nie ma chętnych
jeżeli by nie było admina Tazka to nie było by admina na serwerze w tym momencie co dostałeś bana i wyobraź sobie że wchodzi 5 cziterów to co byś zrobił? od tego jest też admin
zaczekasz to zamykam i uważam temat za rozwiązany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.