Skocz do zawartości

[ZAMKNIĘTY]NIE JESTEM ADMINEM JUŻ GRACZE


Caff

Rekomendowane odpowiedzi

MOI KOCHANI GRACZĘ PROSZĘ WAS NIE SPAMUJCIE MI O CHEATRACH ITP NA SERWERZE RANO JESTEM NORMALNYM GRACZEM MACIE FORUM INNYCH ADMINÓW PROSZĘ KIEROWAĆ SPRAWE DO NICH :) 

 

NIE JESTEM JUŻ ADMINEM :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, V3$P3R ! napisał:

Caff Nieeeee :( :( 

wujek ja jestem tylko nie adminuje :D nie zostawił bym was i mojego ulubionego serwera zwiariowałeś :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Caff napisał:

wujek ja jestem tylko nie adminuje :D nie zostawił bym was i mojego ulubionego serwera zwiariowałeś :) 

Otóż to Caffik ulubiony serwer i wielu zaje*istych ludzi niestety ostatnio jest tu coraz gorzej. Więcej mądrych do rządzenia niż do grania.. Każdy widzi to co widzieć chce, a później są takie kwiatki. Jeden gracz może wyzywać innych od jakich tylko na myśl mu przyjdzie i zero reakcji , a drugi się źle odezwie i już ma wyjazd.  Co post to odwołanie od bana, o czymś to świadczy :P Ciekawe czy ktoś otworzy oczy, jebnie ręką w stół i zrobi z tym porządek czy to wszystko szybciej dupnie z hukiem ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Wredna. napisał:

Otóż to Caffik ulubiony serwer i wielu zaje*istych ludzi niestety ostatnio jest tu coraz gorzej. Więcej mądrych do rządzenia niż do grania.. Każdy widzi to co widzieć chce, a później są takie kwiatki. Jeden gracz może wyzywać innych od jakich tylko na myśl mu przyjdzie i zero reakcji , a drugi się źle odezwie i już ma wyjazd.  Co post to odwołanie od bana, o czymś to świadczy :P Ciekawe czy ktoś otworzy oczy, jebnie ręką w stół i zrobi z tym porządek czy to wszystko szybciej dupnie z hukiem ;) 

no i tutaj trafiłaś w sedno ktoś ma 4000 minut ugrane ktoś ma 15000 i ma huja do gadania :D ale ja umywam ręce niech się dzieje co chcę :D @Wredna. MY TO MY :D NIC NIE ZROBISZ <3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Weteran

Szkoda wariacie, ale szanuje Twoją decyzję nie raz Ci pisałem jak jest. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@iku JESTEM I BD :D<3  @ProToTyp to powtarzał i powtarza KTO MA COŚ DO POWIEDZENIA JEST OD TEGO FORUM :D TUTAJ KAŻDY WAS WYSŁUCHA A NIE GADANIE ZA PLECAMI :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, Kejcikkk napisał:

Porozmawiamy sobie o tym… natrzyj pupsko bo będzie bolało :ak47:

KOCHANA CZEKAM NA TO JAK NA LATO :D<3 JUPPI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Grrr-Z napisał:

prima aprilis caffi bez jaj :P

nic z tych rzeczy gram jestem graczem uwielbiam ten serwer i bd tutaj grał ale z funkcji admina zrezygnowałem :) Niech inni robią robote <3 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.