Skocz do zawartości

[BAN ✘] Ou Je Ban


Ouuuu Jeeee.

Rekomendowane odpowiedzi

I jak już sie uwziąłeś na mnie czy coś to spoko nie musze grać płakał nie bede byku ale odbanuj bo dziewczyna gra na tym samym IP i szkoda zeby sie obrwało za mnie. Dzieki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Junior Admin

 

 

2 tygodnie temu robiłeś dokładnie to samo co on,

powiedziałem ci że to co robisz, jest na serwerze zabronione

spytałeś od kiedy

i cię poinformowałem, że od niedawna na co odpowiedziałeś

ok

 

11.10.2021 wbiłem na serwer mapa de_dust2 musiałeś nie zauważyć chyba jak wchodzę bo jak gram to tego nie robisz : )

2 czy 3 runda od momentu kiedy byłem na serwerze ledwo co gracze dobili do zeskoku od strony terro na B a ty już

wylatywałeś na B : ) parę rund później zrobiłeś EXIT.

 

Pobrałem demko z HLTV na którym (mimo tego jako że jesteś stałym graczem więc poinformowałem cię o zakazie zanim

wywaliłem perma) ty i tak dalej to robiłeś.

 

Nie mam nic do ciebie, dostawałeś ode mnie baniki za spam he co widać w bansie i sam wiedziałeś że jesteś w tym przypadku

sobie winny więc na żadnej większej i tak niczego by niedającej aferze się to nie kończyło.

 

Niestety tutaj już sprawa taka kolorowa nie jest, bo jak wspomniałem wyżej zostałeś poinformowany o tym, że jest to zakazane

i grozi banem permanentnym i tak właśnie się to skończyło... Tłumaczenie "bo dziewczyna gra" nie jest żadnym wytłumaczeniem

i nie daje mi podstaw do podjęcia innej decyzji jak pozostawienie bana.

 

Tutaj demko Ouuuu Jeeee. de_dust2

 

@PIETRUCH jako opiekun wyjaśnił swoją opinię w wyżej wskazanym temacie a ponieważ odwołanie jest od mojego bana

poczekam na ostateczną decyzję od @PIETRUCH @Ligaliero bądź kogoś z wyższej administracji.

 

@NWN_LUZ @SNICKERS @JOKER XD @ProToTyp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostrzeżenie było, olałeś temat, sry ale dziewczyna cierpieć będzie za Ciebie, brak ub na IP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Werdykt: BAN.

 

Wiadomość wygenerowana automatycznie.

Z poważaniem,

Administracja CS-LUZownia.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.