Skocz do zawartości

[UB ↺] UB Karmel


Karmel

Rekomendowane odpowiedzi

Świadek wzt ,gramy sobie normalnie juz 2 labo 3 mape z rzędu ,zaczynamy grać na de_dust2 ,wchodzi czit o nicku Asas i zaczyna walić cały czas heady ,zgłaszam adminowi (kreglas) 5 rund pod rząd lecz nic z tym nie robi ,po 5 rundach wchodzimy z wzt na spect ,zeby zawołać admina, w miedzyczasie troche wyprzeklikałem tego czita .... Za chwilę patrzę ,a ja dostaje perma od admina o nicku "kreglas" (to że mnie nie lubisz nie znaczy ,że dasz mi perma i dobre jest) ,daje sie kicka albo bana na godzine max 3.... Widzisz ,że czit gra ,to specjalnie nie dajesz bana tylko prowokujesz Mnie zebym zaczął się denerowac po pracy gdzie nie można spokojnie pograć....

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Junior Admin

No tak, od około 16 jestem na spect afk a ty mi zgłaszasz i mimo, że jestem afk masz problem z tym, że nic nie robię? xD

Wracam do kompa, robię podgląd cs'a widzę d2 + większą ilość graczy stwierdzam - idę pograć :D a tam co następuje:

trochę wyprzeklinałeś? za przeklinanie nie banujemy, za obrażanie już tak :)

 

https://www61.zippyshare.com/v/ukJxDk8Q/file.html

 

"patrz co ch** robi"

"je**** kur**"

"je****ec"

"zegnamy sie kur*o"

no i cl_cry 1 za ban...

 

11 minut temu, Karmel napisał:

Widzisz ,że czit gra ,to specjalnie nie dajesz bana tylko prowokujesz Mnie zebym zaczął się denerowac po pracy gdzie nie można spokojnie pograć....

Nie, nie widzę bo jestem AFK... Wybacz, że cię prowokuję tym, że nie ma mnie przy komputerze xD

Jestem na serwerze BL, jak widzę czitera to banuję natychmiast więc nie wiem skąd wyciągasz takie żałosne wnioski.

Zamiast pokazywać jaki jesteś cham i prostak, sugeruję na przyszłość zachować kulturę wypowiedzi kierując takie

słowa w stronę innego gracza bo to pokazuje tylko jak szybko tracisz cierpliwość a jak admina nie ma to wychodzi

twoje prawdziwe "ja".

 

Wyjaśnię ci coś ostatni raz, mam nadzieję że zrozumiesz... Na serwerze obowiązuje całkowity zakaz obrażania graczy! CAŁKOWITY! Nie ważne czy koleś gra uczciwie czy nie.

Na serwerze był @SNICKERS nie wiem czy grał całą mapę czy chwilę przed wszedł na serwer bo dostał info o akcji ale jak widać dał kolesiowi perma.

 

@NWN_LUZ @SNICKERS @JOKER XD @ProToTyp rozmawiałem, już ze @SNICKERS że jeśli @Karmel zrozumie co zrobił źle to wg mnie można zmniejszyć karę do tygodnia bo zachowanie było wysoce niewłaściwe.

Decyzja wasza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Karmelczy widdziałeś mnie żebym wyzywał cziterów lub inne podejrzane mi osoby kiedykolwiek ? To że posiadał czity nie oznacza że pozwalamy na obrażanie, mogłeś wyjść bo co Ci to dało? Rozumiesz ? 

 

 

P.S. Na miejscu Kreglasa zrobiłbym to samo! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez 2 lata sporo Ci się uzbierało tych achievementów, ale większość za TXT, maksymalny za obrazę miałeś na 3h, więc patrząc też na Twój staż jestem za skróceniem bana do 1d, następne nie będą tak łagodne :D 

image.png

@JOKER XD @kreglas co Wy na to ? 

 JOKER XD,
Za łagodnie ale niech Ci będzie Baton xD
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Karmel tłumaczyłęm ci sto razy :D a ty dalej swoje  @kreglas ;)

 SNICKERS,
Nie wprowadzasz nic do sprawy, nie powinieneś się wypowiadać :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.