Skocz do zawartości

Kolejny raz mnie oszukali!


ja ci HEDA a ty DEDA

Rekomendowane odpowiedzi

Nick podczas gry: WYJASNIC CIE?
Godzina, data zdarzenia: Nie dawno, dzisiaj
Mapa: css_train
Admin/Gracz na którego chcesz złożyć skargę: Raczek Virtus.pro
IP/SID Admina/Gracza na którego chcesz zgłosić skargę: "Raczek.Virtus.Pro" 75747 STEAM_1:0:267390827 11 30:54 40 0
Opis sytuacji: Więc tak pytam kto ma na sell kose ze skórką raczek się zgłosił, że ma karambita widać na screenach no i wgl pytałem co chcę za niego nawet Johny pisał że coś tam da mu za tego karmbita widać na screenie no i napisałem mu, że dam ak point i bayoneta zgodził się i po tym jak mu dałem skiny napisał dajesz mi ? no tak za karambita a on za falchiona chyba no i tak mnie oszukał na screenach widać
Dowody, świadkowie zdarzenia: [url]http://www60.zippyshare.com/v/u45jVCg6/file.html[/url]
Na screenach:
-Czerwony-Ja
-Żółty-Racek
-Zielony-Johny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, jak napisałem w jednym z Tematów wcześniejszych kradzieże powinny być = ban perm bez tematu w życiu jak ukradniesz batona też masz z tego kłopoty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie jest temat do spamu, tutaj ma się wypowiedzieć Boziak albo Matix.
Jeżeli chcecie dyskutować to idźcie do tematu który jest do tego przeznaczony
zamykam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Administracja nie ponosi odpowiedzialności za dokonane czyny przez gracza. Wymiany nie są i nigdy nie będą wspierane przez nas, Wymieniasz się na własną odpowiedzialność mogę mu jedynie konto wyzerować. Jeżeli chcecie się wymieniać to z umysłem jeżeli chcecie się wymienić z osobą która rzekomo ma skina to wystarczy wejść na SPEC i wcześniej napisać aby pokazał tego skina.

[B][COLOR="#FF0000"][I][U]Konto zostało wyzerowane. Zamykam temat![/U][/I][/COLOR][/B]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.