Skocz do zawartości

Rezygnacja


=Gucio=

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chciałem złożyć rezygnacje z admina gdyż wkurwia mnie moja myszka która sie zacina, specjalnie kupiłem nową ale też sie zacina dlatego postanowiłem ograniczyć moje granie żeby sie nie wkurwiać, oczywiście bede widziany na serwerze ale na pewno nie z taką częstotliwością jak teraz.
dziękuje i pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do tego że może wskoczyć ktoś kto częściej gra, to zauważ że mało kto się kwapi do składania podania na którymkolwiek serwerze, więc zostań z adminem nawet jeżeli będziesz grał dużo krócej, przynajmniej wiemy kim jesteś czego się spodziewać :)
ale jak podjąłeś taką decyzje to szkoda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gucio fiucio nie pierdziel tylko siedz :D rezygnacja nie zostala przyjeta! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie Fiucio nie wal w ch** :) Weź sobie ustaw częstotliwość w ustawieniach myszki, albo kup bezprzewodową (jeżeli masz kablową) lub na odwrót :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzeba było skłamać że kot Ci umarł i masz żałobę a nie taki powod rezygnacji dajesz nic innego nie zostaje jak powiedzieć, że rezygnacja odrzucona i jesteś na nas skazany ;d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rezygnacja odrzucona z wiadomych przyczyn. :) Gucio musimy pogadać Sobie na steam ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.