Skocz do zawartości

[BAN ✘] Ban za czyste ssy ?


Maroko2

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,pisze odwołanie drugi raz ponieważ nie zgadzam się z werdyktem za moje screny.

Na tym zdjeciude_austria0002.bmp  nie widać żadnej postaci,gdybym miał wh to by było widać model postaci nie tylko z tej ściany,ale też od mida i z drugiej strony. Na tym zdjeciu de_austria0003.bmp jest model między płotkiem,ale  to nie jest wh tylko taka tekstura. Na jednym zdjęciu go nie ma a na drugim jest i to ma być niby wuha ?? Grając wtedy na tamtej mapie widziałem,że inni gracze tez skanowali i widzieli przez te tekstury. Na mapie anarchy też są podobne płotki przy górnym bsie i tam tez jest to samo. Jesli chodzi o coś innego niż te tekstury to już specjalnie chyba,bo nic innego nie widze na moich screnach. Gram codziennie na Waszym serwerze i dostaje screny regularnie prawie co miesiąc, głupie by było gdybym miał wuha wiedząc,że w każdej chwili mogę dostać ssy. 

Tu wstawiam demko do wglądu Ban.dem  można zobaczyć jak rzekomo moje wh wygląda.Dziwie się,że niektórzy z administracji nie rozróżniają wuha od tekstury.

 

Jeśli chcieliście mnie udupić no to brawo udało Wam się, szkoda tylko,że w taki sposób.

 

Pozdrawiam cieplutko tych z którymi się fajnie grało i złapało fajny kontakt :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie martw sie ja tez ban za nic :)

 

 kreglas,
Zamiast dodawać nic nie wnoszący do tematu komentarz lepiej zainteresuj się własnym odwołaniem bo czas ci ucieka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, Maroko2 napisał:
NICK: Maroko
 
MAPA: de_austria
 
DATA: 06.01.2022
 
POWÓD: Wrzuc screeny na CS-LUZownia.pl
 
WYCINEK:


[AMXBans] ===============================================
[AMXBans] Zostales zbanowany na tym serwerze przez Admina 3LO Najebundka..
[AMXBans] Jestes zbanowany Permanentnie.
[AMXBans] Zbanowany Nick : Maroko
[AMXBans] Powod : ' Wrzuc screeny na CS-LUZownia.pl '
[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ www.Cs-LUZOWnia.pl
[AMXBans] Twoj SteamID : ' STEAM_1 : 0 : 867820705 '
[AMXBans] Twoje IP : ' 37.248.155.173 '
[AMXBans] =====================================


 

Witam,pisze odwołanie drugi raz ponieważ nie zgadzam się z werdyktem za moje screny.

Na tym zdjeciude_austria0002.bmp  nie widać żadnej postaci,gdybym miał wh to by było widać model postaci nie tylko z tej ściany,ale też od mida i z drugiej strony. Na tym zdjeciu de_austria0003.bmp jest model między płotkiem,ale  to nie jest wh tylko taka tekstura. Na jednym zdjęciu go nie ma a na drugim jest i to ma być niby wuha ?? Grając wtedy na tamtej mapie widziałem,że inni gracze tez skanowali i widzieli przez te tekstury. Na mapie anarchy też są podobne płotki przy górnym bsie i tam tez jest to samo. Jesli chodzi o coś innego niż te tekstury to już specjalnie chyba,bo nic innego nie widze na moich screnach. Gram codziennie na Waszym serwerze i dostaje screny regularnie prawie co miesiąc, głupie by było gdybym miał wuha wiedząc,że w każdej chwili mogę dostać ssy. 

Tu wstawiam demko do wglądu Ban.dem  można zobaczyć jak rzekomo moje wh wygląda.Dziwie się,że niektórzy z administracji nie rozróżniają wuha od tekstury.

 

Jeśli chcieliście mnie udupić no to brawo udało Wam się, szkoda tylko,że w taki sposób.

 

Pozdrawiam cieplutko tych z którymi się fajnie grało i złapało fajny kontakt :)

Z tego co się orientuje kombinowałeś z ssami i stąd ban zostaje. @kreglas może Ci to dokładnie wyjaśnić. Nikt Cię nie chciał udupić ale jeżeli grasz nie fair i czitujesz to ban się należy. Pisałeś do @JOKER XD w tej sprawie i nic to nie dało więc nie wiem po co ten temat ;) 

 

25 minut temu, kirborne napisał:

nie martw sie ja tez ban za nic :)

 

Jeżeli nie masz nic do powiedzenia w temacie to lepiej nic nie pisz :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Junior Admin
Werdykt: BAN.

 

Wiadomość wygenerowana automatycznie.

Z poważaniem,

Administracja CS-LUZownia.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.