Skocz do zawartości

[BAN ✘] Wniosek o odbanowanie- Sabotage


Sabotage

Rekomendowane odpowiedzi


Cześć!

Dziś na 4Funie dostałem bana od Kręglasa za rzekomą obrazę gracza.


Ja wiem, że graczy się nie obraża i sam karałem za obrazę na innym serwie, gdy mialem adma. Zawsze upominałem głosowo/ czatem. Stoję na straży kultury graczy i myślę, że niejeden nasz serwerowy gracz by to potwierdził.


Dziś na trainie ok. 18:20 miałem akurat nastrój "rage" i po śmierci przez mikro "kurwowałem", "cholerowałem" i "japierdoliłem". Ale to są zwykłe klątwy rzucane w eter, NIE KIEROWANE DO ŻADNYCH GRACZY, czyli nic ad personam!!!
 

Być może kreglas, który raz gra a raz śpi na spekcie, akurat wstrzelił się w moment bez kontekstu i uznał, że obrażam jakąś osobę.

* Zdarza mi się krzyknąć do najlepszych kumpli z serwera (Np. @Avez, @Kicek88, @HyDra.PSJ) "ty luju, już ja cię wydymam w następnej rundzie moją czarną autokampą" :D  Ale to chyba widać, że są to szturchańce HUMORYSTYCZNE, z sympatii...

 

Nie jestem osobą, która obraża w grze od chujów jebanych i pierdolonych szmat.

Nie życzę sobie takiej łatki!

 

 

Wobec powyzszego wnioskuję o unbana albo skrócenie go do 10 minut za używanie wulgaryzmu po śmierci na mikro. Nikogo nie obrażałem! 

Edytowane przez Sabotage
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Junior Admin

A w dniu dzisiejszym po tym jak gracz cię zabił powiedziałeś "ku*wa je*ana" więc nie wiem czy grasz czy śpisz, że nie wiesz co mówisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Junior Admin
Werdykt: BAN.

 

Wiadomość wygenerowana automatycznie.

Z poważaniem,

Administracja CS-LUZownia.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.