Skocz do zawartości

[UB ✔] odwolanie


XxXxHunteRxXxX

Rekomendowane odpowiedzi

Komentarz: nie macie w regualminie zakazu a ban na tydz to nie wsparcie dla ukrainy bo maja takie cos gdzies. Kochamy Ukraine ! 

Wszedlem potrollowac i ledwopo wejsciu ban na tydz a nie kick a slowo putin nie jest zakazne, rozumiem hejty i sam sie z nich smieje. 

Sam wsparłem paczke dla Ukrainy na granice za 2 tys zł. 

 

Nienawisc za nienawisc, nie dziwie sie podwodu zmien nick  ale na tydzien? 

 

 kreglas,
2.7. Zabronione jest prezentowanie oraz narzucanie swoich poglądów religijnych, rasowych, seksualnych i tym podobne. ...i tym podobne czyli między innymi polityczne bo jak widać masz problemy z dedukcją.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie interesuje Nas ile wparcia udzieliłeś, nie interesują Nas Twoje trolle. Trochę wyczucia w całej sytuacji, nie mamy w regulaminie to nie znaczy że można 😁

14 minut temu, XxXxHunteRxXxX napisał:

LINK DO BANA: sprawdzcie

Jeśli jest napisane "Link do bana" to masz obowiązek to uzupełnić. 

15 minut temu, XxXxHunteRxXxX napisał:

WYCINEK:

macie w bansie

Jeśli jest napisane "Wycinek" to znaczy masz wkleić to z konsoli w grze.

 

Zmień nick, ub. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz trollować to nie widzę potrzeby twojego bana skracać . Skoro wspierasz Ukrainę to czy nie wstyd ci używać takiego nicku, ciesz się że masz tylko na tydzień by przemyśleć sprawę bo nie jeden admin dał by ci perma w tej sytuacji "ja również".

Tak że przemyśl to czy to dobra forma trollingu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że szanse można dać, zobaczymy czy weźmie sobie do serca nasze przemyślenia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.