Skocz do zawartości

[BAN ✘] ODWOŁANIE OD BANA x2 mouse (daj się wypowiedzieć a nie zamykasz temat)


mouseee

Rekomendowane odpowiedzi

" [AMXBans] Powod: 'SGS/GSJ'"

Adminie Kreglas.

Jeżeli składam odwołanie od bana, to nie zamykaj posta po jednej swojej wypowiedzi "bo stwierdzasz że mam jakiś CHEAT"

Zbanowałeś mnie bo stwierdziłeś , że mam cheat na szybkie przemieszczanie się z bronią w ręku.

Każde moje szybsze przemieszczanie robię za pomocą SCROLLA  w "myszce"  i nie mam żadnego cheata na to jak i komend w consoli.

Wszystko to jak skacze to jest wykonywane tylko i wyłącznie za pomocą "SCROLLA" w myszcze Steel Series. Jeżeli mi nie wierzysz to mogę Ci dać cały config itp. jak i również możesz połączyć się z moim komputerem za pomocą programu np " ANY DESK.exe" lub możemy poruszyć dalsze czynności i sobie sprawdzisz sam osobiście mojego kompa albo przy Tobie osobiście to zrobię. 

Myśle, że postąpiłeś niewłaściwie, dając mi od razu bana i to na dodatek perma i nie potrafisz pogadać tylko zamykasz post.

Gram tu już dobrą chwilę, więc zrób analizę z innymi adminami i oglądnij sobie dokładnie demko.

 

 

  

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Junior Admin

 

23 minuty temu, kreglas napisał:

Skaczesz sobie po mapie z AK w ręku i nie tracisz na tym prędkości. Już ci dawno temu mówiłem, że jest to zabroniony cheat.

 

Czego nie rozumiesz w moje odpowiedzi na twoje odwołanie?

 

5 minut temu, mouseee napisał:

Każde moje szybsze przemieszczanie robię za pomocą SCROLLA  w "myszce"  i nie mam żadnego cheata na to jak i komend w consoli.

 

Ja też tak robię, różnica polega na tym, że ty po zmianie z noża na inną broń zamiast dostać spowolnienia postaci dalej lecisz jakbyś leciał z nożem w ręku.

 

6 minut temu, mouseee napisał:

Myśle, że postąpiłeś niewłaściwie, dając mi od razu bana i to na dodatek perma i nie potrafisz pogadać tylko zamykasz post.

Gram tu już dobrą chwilę, więc zrób analizę z innymi adminami i oglądnij sobie dokładnie demko.

 

Postąpiłem jak najbardziej właściwie. Po rozmowie z @PIETRUCH zostało postanowione, że jest to zabronione na serwerze i karane perm banem.

I tak jak napisałem mając na uwadze to, że jesteś stałym graczem dawno temu już cię przestrzegłem o tym, że jak dalej tego będziesz używać to polecisz na stałe.

 

Wszystko w temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam człowieku żadnego cheata, dam Ci dostęp do kompa i sobie to sprawdzaj ...

Ile razy mam Ci tłumaczyć ?

Owszem nie raz to nie wyjdzie z bronią w ręku , ale teraz szybko myszką kręciłem i akurat mi się to udało zrobić z bronią (a podwójny skok na serwerze głównie w tym pomaga)

A i jeszcze jedno, nie kojarzę żebyś mnie o coś takiego przestrzegał (może nie słyszałem bo w dzień gram bez dzwięku) a co najlepsze nie wiedziałem co to jest nawet powód bana: 'SGS/GSJ'"

 

 

 

 

Edytowane przez mouseee
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Werdykt: BAN.

 

Wiadomość wygenerowana automatycznie.

Z poważaniem,

Administracja CS-LUZownia.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.