Skocz do zawartości

Bez tytułu.


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

W sumie to nie wiem od czego zacząć, więc krótko zwięźle i na temat. Jak niektórzy juz zdążyli zauważyć coraz rzadziej jestem online, gdyż nie mam możliwości byc tak aktywna jak kiedyś. Niestety (dla niektorych stety,) muszę się z wami rozstać ponieważ zmagam sie ze swoim zyciem zawodowym jak i prywatnym w ktorym brakuje mi czasu na przyjemnosci. Jeżeli pokladacie we mnie jeszcze jakieś nadzieje to możecie zostawić flagi (będę zaglądać w miarę możliwości) ale szkoda abym blokowala komuś możliwośc awansu, dlatego tez posada jh@ na bf2 z dniem dzisiejszym zwalnia się. Nie chcę niepotrzebnego zamieszania wiec temat od razu zamykam. W razie pytan czy niejasnosci zapraszam na steam. Dziękuję wszystkim i kazdemu z osobna. Za atmosfere, spedzony czas, poswiecony czas, zaufanie i wsparcie. Mam nadzieję ze do uslyszenia za jakis czas. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Plumber [4k].

Bywa i tak życie prywatne jest ważniejsze . Flagi pewnie , że Ci zostawimy , ale będziemy musieli kogoś znaleźć na twoje miejsce . Trzymaj się i wpadaj do nas :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.