Skocz do zawartości

Rejestracja


Matuzalem

Rekomendowane odpowiedzi

Nie działa rejestracja podczas gry. Można wpisać hasło, ale nie wyskakuje ponowne wpisanie hasła tylko ponownie panel startowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie umie się zarejestrować podczas gry mówił że wpisuje swoje hasło i nic mu nie wyskakuje może poprostu źle je wpisujesz i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matuzalem napisz dokładniej o co chodzi ? Tazek a tak się nie rozwiązuje problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wpisuję /konto i wyskakuje mi menu rejestracyjne. Tam gdzie jest logowanie, rejestracja i granie jako gość. Wciskam rejestrację (chyba 2) po czym mam wpisać hasło. Wpisuję hasło i pojawia mi się dokładnie to same menu co wcześniej z takimi samymi opcjami, gdzie mogę wybrać tylko 2 (rejestracja) albo 5 zagraj jako gość.
Przed chwilą sprawdzałem i mam to samo. "Nie mogę zarejestrować nicka"

Edytowane przez Matuzalem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą poprawnie zarejestrowałem konto na serwerze. Nie używasz przypadkiem polskich znaków w haśle?

Wbiłem na Twoim nicku również były dwa pytania odnośnie hasła, pierwsze oraz weryfikacyjne w razie pomyłki.

Używasz "Starej wersji" clienta na steam?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.