Skocz do zawartości

[ZAMKNIĘTY]odwołanie KEITEN


KEITEN

Rekomendowane odpowiedzi

Siema.Wiem, ze to nie mój pierwszy ban za kulture, ale zawsze dostawałem tego bana za teskty typu "ku*wa pokamp jeszcze" dosłownie 3 słowa po śmierci i leciało 3h..Nie mówiłem nic, bo 3godziny to tam jeszcze, lecz teraz dostałem na tydzien co według mnie jest lekką przesadą.Jestem czasami temperamentny, ale nigdy nie zwyzywam nikogo jak szm*tę, dlatego mam pytanie czy dałoby tego bana chociażby skrócic, bo nie pisze, ze jest bezpodstawny..Z góry pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pierwszy raz kogos wyzywasz. Dzis uslyszalem info po twojej smierci "woda szmata" po kolejnej "pedały" . Około tygodnia temu na dust2 kiedy cie zabilem napisales "trup dziwka" tylko masz szczescie ze nie moglem tego znalesc w konsoli bo lecial by perm. Chcesz grac to wróć za tydzień a najlepiej bez mikro jezeli nie mozesz opanować emocji. 

Dla mnie temat zamkniety. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To są już serio jednorazowe wypowiedzi, a nie, że po każdej śmierci wyzywam każdego jak przysłowiową szmatę.Z mojej strony prosiłbym, aby ten ban był skrócony chociażby do 1-2dni, moim zdaniem tydzien to juz serio lekka przesada..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Junior Admin

Czyli mimo tego, że dostałeś już 2 bany za zachowanie, nie zmieniłeś nastawienia...

Grosz do grosza i będzie kokosza :P @ProToTyp jaka decyzja? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejne zachowanie tego typu będzie skutkowało permem, @ProToTypdałby Ci @KEITEN tydzień gratis do obecnego więc masz ogrom czasu aby przemyśleć swoje zachowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.