Skocz do zawartości

skarga na gracza


kiil

Rekomendowane odpowiedzi

Nick podczas gry: kill
Godzina, data zdarzenia: 17.30 30.01.2017
Mapa: cs_estate


Panowie admini składam skargę na gracza o nick Bartorz . To nie pierwszy raz wyzywa mnie Cyta:kill kiil ty debilu . A dzisiaj ruszył moja matkę . Panowi mam nadzieje ze będzie jakaś reakcja z waszej strony .Dwa dni temu paulina dała mu ostrzeżenie jeden dzień spokoju .To wyzywanie ciągnie się już przez jakiś czas . Proszę o pozytywne załatwienie mojej skargi.

Edytowane przez kiil
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorzucę coś od siebie, ostatnio na mapie de_lidl zabijał swoich co rundę na wózku. Nie dało się normalnie wyjść z respa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Plumber [4k].

Sprawdzę logi , jeśli twoja słowa się potwierdzą , zostaną wyciągnięte konsekwencje
Proszę o podanie daty i godziny z mapy de_lidl abym mógł obejrzeć HLTV i sprawdzić to co mówisz FOLLOW

Proszę o podanie dokładnej daty i godziny , gdyż nie mogę nic znaleźć . Najlepiej następnym razem zrób ssy
Wczoraj o tej godzinie nie było Kabula , był dzisiaj , lecz go nie było na serwerze

Edytowane przez Plumber [4k].
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartorz ewidentnie przegina, tyle razy juz byl upominany a nawet banowany za kulture i mikro. Znany jest z tego ze naduzywa mikro i za kazdym razem kiedy wejdzie na server robi to samo....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plumber, dzień 2017-01-29
Mapa: de_lidl
Początek: 20:59
Koniec: 21:23
Link do hltv: [url]http://d1.hltv.org.pl/srv39315/HLTV-1701292059-de_lidl.dem.zip[/url]

1:22 Zabija mnie i wtedy się zaczyna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja też coś dorzucę od siebie. Bartorz "troszkę" się rozbestwił ostatnim czasem, to jest niezaprzeczalne,ale żeby leciały od niego jakieś wyzwiska,czy też obrażanie "mam" to nie widziałem.
Będzie na serwerze,sprobuje mu wytlumaczyc,jezeli nic to nie da. zostanie ukarany adekwatnie do swojego postepowania.

Edytowane przez kundzik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

potwierdzam nie potwierdzam - byłem wtedy w grze killu mi pisał na steam , że go wyzywa i wsiadł na rodzinę nie chciałem go banować bo nic nie słyszałem ( ale spowodowane jest to tym iż nie zawsze wszystkich słyszę ) chciałem posłuchać czy coś się wydarzy więcej ale akurat Bartosza nie słyszałem .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 stycznia 2017
-KIIL-***-: kurwa dlaczego niearoagujesz bartosz mnie wyzywa i matke rusza
-KIIL-***-: halo
madmax_Jaworzno: nie slysze wszystkich
madmax_Jaworzno: co mowia
-KIIL-***-: no kurwa to co ja mam robic wyzywa mnie od debili palina go oszczegał juz raz



Tak jak mówiłem ja nie słyszę wszystkich graczy jak mówią przez mikro dlatego nie dałem bana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartosz jest specyficzny i większość się do niego przyzwyczaila. Dla mnie najlepszy wyjście byłoby gdyby admini słyszeli po śmierci. Na serwerach gdzie byłem adminem nie był to jakiś duży problem a zawsze może pomóc.. przyklad Madmaxa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Killu prokurature było zawiadomić, polecić ci jakiegos dobrego mecenasa? Dla ciebie dystans do siebie oznacza droge jaka pokonujesz do szkoły, wiec nie mam zamiaru z toba polemizowac. Pozdrawiam wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[quote name='bartorz']Killu prokurature było zawiadomić, polecić ci jakiegos dobrego mecenasa? Dla ciebie dystans do siebie oznacza droge jaka pokonujesz do szkoły, wiec nie mam zamiaru z toba polemizowac. Pozdrawiam wszystkich.[/QUOTE]

Kolego zwolnij troszeczke dobrze ja bym nie zawachał sie dać ci bana,z tego co widze to jesteś wyszczekany już po samym tym poście!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[quote name='bartorz']Killu prokurature było zawiadomić, polecić ci jakiegos dobrego mecenasa? Dla ciebie dystans do siebie oznacza droge jaka pokonujesz do szkoły, wiec nie mam zamiaru z toba polemizowac. Pozdrawiam wszystkich.[/QUOTE]

Bartorz hamuj swoje słowa.. Niby jesteś tak dojrzały , ale brakuje Ci ogłady i kultury.. Sam widocznie się przyznajesz do tego , że takie słowa padły.? Mam rację?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.