Skocz do zawartości

Znikające skiny ! ! !


Indu

Rekomendowane odpowiedzi

Grałem sobie spokojnie na serwerze i wyszedłem na jakieś 40 minut i po powrocie nie miałem kilku skinów i skrzynek mianowicie :

AK47 Point
Bayonet CrimsonWeb
Deagle Corinthian
Zginęło mi jeszcze tak około 50 skrzynek, ale to już mniejsza o nie...

Wyglądało to jakby cofnęło mój stan skinów do momentu z przed dwóch dni kiedy miałem inne skiny np. Kosa BowieCase za którą się wymieniłem...

Piszę tutaj również w imieniu gracza Timen [t]
Jemu również zniknęły skiny i klucze :

Karambit Lore
M4 Dragon
7 kluczy + skrzynki

Jeszcze w imieniu gracza KEMOT ( zniknął mu tylko jeden skin )

M4 Assimov

Edytowane przez Indu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Plumber [4k].

Serwer został przywrócony najprawdopodobniej do dnia 30 stycznia 7:00 dlatego skinów nie ma.
Z tego co mi wiadomo w sklepie nie zostało w tym czasie zakupione nic , więc raczej nie ma mowy o stracie pieniędzy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I co teraz bedzie gralem cały dzien nafarmiłem sobie kluczy i ogarnałem koske lore i przez jakąs cofke mam to ztracic?

Polowałem na ta kose dośc długo, i kiedy udało mi sie ją ogarnąc cos sie spierdoliło super....

Bedzie jakaś szansa na odzyskanie tego skina jak i kluczy bo wkoncu poświęciłem na to swój czas aby to zdobyc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[quote name='LeoN']Koske lore ? takie małe info kolego to jest kosa dla vipa i z tego co wiem nie da się nią handlować.[/QUOTE]

Dobry admin z Ciebie :), jak juz to kosa m9 bayonet case hardened jest dla vipa kosa lorka jest dla unvipow i mozna nia handlowac. Każda koska można handlowac

A jeszcze odniose sie do tego vipa, specjalnie kupilem sobie go na 14 dni w sobote, aby nafarmic klucze i wlasnie kose lorke ogarnac ale byla cofka i stracilem i klucze i kose, wiec teoretycznie wydałem kase aby coś sobie ogarnac miałem to po czym przez problem z serwerem to ztraciłem i chciałbym to odzyskac :) [COLOR="#008000"]- poprawna forma "straciłem"[/COLOR]
Moze sie pomyliłeś z awp dragon lore, bo ona jest dla vipow :)

Edytowane przez SNICKERS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LeoN co jak co ale na V2 Multiarena jesli tam grał to jest Karambit Lore dla kazdego :) a m9 bayonet case hardened , dlore dla vip wiec jeszcze nie jest powiedziane do konca na ktorym serwerze (przyznaje ze nie gralem na V1)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[quote name='Dziubkers']LeoN co jak co ale na V2 Multiarena jesli tam grał to jest Karambit Lore dla kazdego :) a m9 bayonet case hardened , dlore dla vip wiec jeszcze nie jest powiedziane do konca na ktorym serwerze (przyznaje ze nie gralem na V1)[/QUOTE]

To jest arenka v2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pisząc co pół godziny nie przyspieszysz niczego,
niech się wypowie ktoś wyżej a teraz zamykam żebyś nie spamował dalej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.