Skocz do zawartości

znowu ban faken


faken

Rekomendowane odpowiedzi

Nick podczas gry: faken
Admin, który dał ci bana: TaZeK
Powód Bana: Cheatujesz/Haxujesz
Dowód w postaci dema/screena:
Data, Godzina otrzymania bana: 31.01.2017 - 00:40:20
Twoje IP/SteamID: STEAM_0:0:3754777
Komentarz: Brak słów, drugi ban za nic, może w końcu degradacja bo sobie jaja robi koleś. Ciągle mnie kickuje, a teraz ban.
Wydruk z konsoli:
[AMXBans] ===============================================
[AMXBans] Zbanowany przez Admina: TaZeK
[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ Cs-LUZownia.pl
[AMXBans] Powod: 'Cheatujesz/Haxujesz'
[AMXBans] Dlugosc bana: 'permanentnie'
[AMXBans] Twoj SteamID: 'STEAM_0:0:3754777'
[AMXBans] ===============================================

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to ty tak twierdzisz on ma haksy i to jest widać wie kiedy sie kryć normalne jak wychodzi chłop i strzela mu łep nawet nie wiedziałby że on tam jest a jednak trafia głowe odrazu czy to jest normalne natomiast żeby to sie raz zdarzyło a on je strzela ciągle w 1 rozgrywce strzela po 3 do 5 głów dla mnie nie .W dodatku banid se zobacz jego dziecko gra a steam zalożony w 2004 roku a jak sie odezwał to dziecko 8/9 letnie.


[COLOR="#008000"]nawet jeżeli ma 8 lat to steam można kupić używany, to co napisałeś to tak samo jak powiedzieć, że obecne dzieci nie mogłyby grać na komputerze z lat 90' tylko dlatego że są za młode :)[/COLOR]

Edytowane przez FruKtuOzO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[url]http://cs-luzownia.pl/showthread.php?2119-SZALONY-FAKEN[/url]
zaczekajmy na decyzje kogoś z góry, osobiście grając z nim nie powiedziałbym że ma haksy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma nic podejrzanego w tym demku, zwykłe kille i refleks. Ostatnie kille, słychać jak tupią i jak strzelają :)
P.S. Nigdy nie odzywałem sie przez mikrofon na tym serwerze i nie mam 8 lat.

Edytowane przez faken
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[quote name='faken']Nie ma nic podejrzanego w tym demku, zwykłe kille i refleks. Ostatnie kille, słychać jak tupią i jak strzelają :)[/QUOTE]

u ciebie nawet jak nie słychać to ty trafiasz jak powienieneś a ta akcja z 10 osobami zabijasz je to według ciebie też normalne albo jak fragujesz na 54/4 to tez normalne raczej nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[quote name='TaZeK']no to ty tak twierdzisz on ma haksy i to jest widać wie kiedy sie kryć normalne jak wychodzi chłop i strzela mu łep nawet nie wiedziałby że on tam jest a jednak trafia głowe odrazu czy to jest normalne natomiast żeby to sie raz zdarzyło a on je strzela ciągle w 1 rozgrywce strzela po 3 do 5 głów dla mnie nie .W dodatku banid se zobacz jego dziecko gra a steam zalożony w 2004 roku a jak sie odezwał to dziecko 8/9 letnie.


[COLOR="#008000"]nawet jeżeli ma 8 lat to steam można kupić używany, to co napisałeś to tak samo jak powiedzieć, że obecne dzieci nie mogłyby grać na komputerze z lat 90' tylko dlatego że są za młode :)[/COLOR][/QUOTE]

nie chodzi o to ale czy dziecko 8 letni ma takie umiejętności chyba raczej nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[quote name='TaZeK']u ciebie nawet jak nie słychać to ty trafiasz jak powienieneś a ta akcja z 10 osobami zabijasz je to według ciebie też normalne albo jak fragujesz na 54/4 to tez normalne raczej nie.[/QUOTE]

Tak to jest normalne, niestety na tym serwerze nie ma poziomu. Daj demko jak zabilem te 10 osób, pośmiejemy się :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olewam to jak dostaniesz ub ja rezygnuje i nie wchodzę na ten serwer to jest dziwne i nie możliwe co ty robisz swojego czsu spotkałem gracza o nazwie Spoko Men on też nie czitował co sie pużniej okazało gral na wh nie wykrywały tego antychety tak to zmodifikował to tyle .Jutro sie okaże według mnie ty masz coś ,ale dobrze to ukrywasz jest jeszcze świadek który potwierdzi to co ja tu pisze (Son Goku) i wiele innych graczy że ty grasz nienormalnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[quote name='faken']Tak to jest normalne, niestety na tym serwerze nie ma poziomu. Daj demko jak zabilem te 10 osób, pośmiejemy się :)[/QUOTE]

niestety te demko sie nie zapisało ale jest na to świadek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wypadałoby zrezygnować z administratora i nie grać na tym serwerze. W końcu będzie spokój bo nikt sie do mnie nie czepia prócz Ty sam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gram tutaj od krótkiego czasu, jednak co nie co na temat cs'a wiem, bo miałem cs'a 2k6 (co prawda już go nie posiadam, bo dałem się oscamować razem z CS:GO itp.) i byłem AC na kamrosie oraz paru innych serwerowniach.
Widziałem jak grasz dla mnie jesteś spalony, zawsze wiesz gdzie kto wyjdzie i się pod niego ustawisz to nie jest kolego refleks, że wychodzisz wcelowany na banie z idealnym timeingiem ;)
Jednak najlepiej będzie jak jakieś demko wrzucicie tutaj [url]http://www.blacklisted.pl/[/url] , a nie jakieś pierdoły piszecie na forum.
Pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.