Skocz do zawartości

zostalem okradziony


Pror0k1

Rekomendowane odpowiedzi

Nick podczas gry: PT Pror0k1
Godzina, data zdarzenia: 15;00 31-01-2017
Mapa: css_dust2_remake
Admin/Gracz na którego chcesz złożyć skargę: matinso123
Opis sytuacji: chcialem wymienic sie z nim jego usp za moje awp cyrex po czym ja dalem mu pierwszy a on juz potem nie reagowal
Dowody, świadkowie zdarzenia: Robaczek :c

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz dostarczyć jakieś dowodu w postaci SS, bez dowodów nic nie zostanie zrobione. A liczba świadków też bardzo skąpa jest :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[quote name='SNICKERS']Musisz dostarczyć jakieś dowodu w postaci SS, bez dowodów nic nie zostanie zrobione. A liczba świadków też bardzo skąpa jest :)[/QUOTE]
ss nie mam bo cs mi sie wylaczyl a jesli chodzi o swiadkow oktawian171 moze potwierdzic bo gadalem z nim wtedy , pozatym to nie pierwsza skarga na tego gracza na serwerze pisali ze nie warto sie z nim wymianiac bo ich tez oszukal zobacz jego eq ze ma awp cyrex

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[quote name='Pror0k1']ss nie mam bo cs mi sie wylaczyl a jesli chodzi o swiadkow oktawian171 moze potwierdzic bo gadalem z nim wtedy , pozatym to nie pierwsza skarga na tego gracza na serwerze pisali ze nie warto sie z nim wymianiac bo ich tez oszukal zobacz jego eq ze ma awp cyrex[/QUOTE]

kolejnym swiadkiem jest bartex17

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[QUOTE]Administracja nie wspiera wymian na serwerze Gry, co za tym idzie nie zwracamy utraconych Skinów / Kluczy / Skrzyń podczas wymiany.
Jeśli zostałeś oszukany możesz złożyć stosowną skargę w celu ukarania oszukującego gracza. KARĄ ZA OSZUSTWA JEST ZEROWANIE KONTA![/QUOTE]

Bez dowodów nic nie zrobie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[quote name='Matix8981']Bez dowodów nic nie zrobie.[/QUOTE]

to domagam sie zerowania konta tego gracza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.