Skocz do zawartości

Czas na wybór mapy


Rupiec

Rekomendowane odpowiedzi

Jest możliwość o przedłużenie czasu na wybór mapy ? Czasami nawet nie zdąży się przeczytać jakie są do wyboru mapki .
Proszę o rozważenie tej propozycji ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej by było gdyby głosowanie było na samym końcu mapy +czarny ekran i freeze time. Nie powiem gdzie to widziałem bo nie pamiętam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i dobry pomysł, tak jest zrobione na Naszym GO MODZIE Panie Marku :D Ale jak dla mnie czas jest wystarczający, a Panowie muszą poprawić swój refleks, bo ciężko grać w CSa z refleksem szachisty :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się czas na wybór jest bardzo krótki co powoduje wybieranie map całkiem przypadkowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[quote name='H. von donnersmarck']Najlepiej by było gdyby głosowanie było na samym końcu mapy +czarny ekran i freeze time. Nie powiem gdzie to widziałem bo nie pamiętam :)[/QUOTE]


Genialna sprawa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy uda się coś zmienić w powyższym temacie dotyczącym zwiększenia limitu czasowego na wybór mapy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodatkowo bym umieścił informacje o zbliżającym się losowaniu map do wyboru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

noo bardzo trudno ogarnąć to vote.
jakieś wydłużenie napewno by się przydało :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czas czasem generalnie problem leży w tym, że głosowania są z dupy. Niejednokrotnie można się spotkać, że przykładowo 8 graczy wybierze azteca, 10 dd2 a grany będzie aztec...

Podwójne vote procentowe było by dobre. Wybierane są dwie mapy procentowo z największą ilością głosów a następnie przechodzimy do drugiego głosowania. Chyba, że jedna z map uzyska 50% głosów. Plugin mogę udostępnić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.