Skocz do zawartości

[Rezygnacja] Klapki Mojzesza


Klapki Mojzesza

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, i pozdrawiam najlepszą serwerownie jaka mogła powstać, ja Czyli Klapki Mojzesza powiem wam nurtujące was pytanie skąd wziął się mój nick, a więc pewnego wieczoru było za dużo %% była zima niestety nie pamiętam gdzie mi wchłoneło buty, i wracałem w japonkach 5km do domu i tak wyszło naj3bany xD Dobra wracając do tematu z braku czasu pracuje po 12h i nie wiem do kiedy.... musze skończyć z CS na jakiś czas, więc na moje miejsce może wskoczyć inny ziomek tak pozytywny jak ja moje gargamele pozdrawiam was serdecznie wróce lecz nie wiem kiedy :D yoł trzymajcie się ciepło i życzę dużo szczęścia bo na titanicu byli wszyscy zdrowi ale szczęscia im zabrakło :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To że pracujesz po 12h to żadne wytłumaczenie, bo ja też pracuję po 12h i nie odchodzę (chociaż czasami przeszło mi to przez myśl, ale na pewno nie przez godziny pracy) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę za słaby powód na odejście
Ale wiadomo decyzja należy do Cb i nikt Cię zmusić nie może byś pozostał.
Również życzę Ci dużo szczęścia i obyś jak najszybciej wrócił do nas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  •  DIESEL zmienił(a) tytuł na [Rezygnacja] Klapki Mojzesza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.