Skocz do zawartości

Problem ze steamem


Rupiec

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałem zalogować się na mojego steama , wyskakuje mi ze nieprawidłowe dane logowania , no okej nie wchodzilem 3 lata juz wiec rozumiem , biore " odzyskaj haslo " poniewaz jeszcze mam dostęp do emaila , wchodze w link na mailu , biore ten caly kod wklejam , biore nowe haslo wpisuje tam i wyskakuje tam " nieprawidłowe dane logowania "
Co jest nie tak ? Byłbym wdzięczny za pomoc ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Być może źle coś wpisałeś, coś z capsem albo zamiast kropki przecinek,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[quote name='ChaoS']Być może źle coś wpisałeś, coś z capsem albo zamiast kropki przecinek,[/QUOTE]

Nie , raczej to nie o to chodzi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[quote] Abyśmy mogli pomóc Ci z tym problemem, musimy najpierw zweryfikować, że to Ty jesteś właścicielem tego konta Steam.

Prosimy o podanie co najmniej jednego dowodu z listy: dane karty kredytowej, dane konta PayPal, klucze seryjne gier (CD Keys), kody Portfela Steam i inne. [/quote]

[quote]Na konto logowałem się kilka miesiecy temu. Z racji tego zapomniałem hasła do Steam. powiazany z kontem mail byl wykorzystywany jedynie do konta Steam. z powodu rzadkiego wchodzenia na maila również i to hasło jest dla mnie nieznane. Prosiłbym o pomoc w moim problemie. PS. Konto nie posiada powiązanych z nim kart kredytowych, PayPal itd. [/quote]

[quote]Wygląda na to, że nie podałeś jeszcze wszystkich wymaganych przez nas informacji.

Prosimy o podanie numeru klucza seryjnego w swojej następnej wiadomości. Może to być klucz, który otrzymałeś od sprzedawcy online lub klucz znajdujący się w pudełku z grą.

Następnie prosimy załączyć zdjęcie tego klucza seryjnego.
Załączone zdjęcie powinno być zdjęciem cyfrowym, skanem w formacie .jpg lub też zrzutem ekranu ukazującym cyfrowy dowód zakupu wraz z widocznym kluczem seryjnym.

Prosimy upewnić się, że załączasz zdjęcie w pełnym kolorze.

Jeśli nie jesteś pewien, gdzie znaleźć ten klucz, poniższy artykuł powinien Ci pomóc:
[url]http://support.steampowered.com/kb_article.php?ref=7480-WUSF-3601[/url]

Zdjęcie pudełkowego klucza, które nam wyślesz powinno wyglądać tak:
[url]http://support.steampowered.com/images/faq/2347-QDFN-4366/cdkey1.jpg[/url]
[url]http://support.steampowered.com/images/faq/2347-QDFN-4366/cdkey2.jpg[/url] [/quote]

Może ktoś mi pomóc ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko w czym Ci pomóc?

Wszystko jasno masz wytłumaczone. Musisz wysłać foto z serialem (KLUCZ). Kupując CS w sklepie masz taką kartkę w pudełku. Zapewne steam jest kupione w necie więc SERIALU nie masz. Jeżeli nie masz konta nie odzyskasz. Przykro mi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli już najlepiej zapomnieć o tym koncie i tyle , tak ? Steam był kupiony od kolegi , który kupił go na necie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.