Skocz do zawartości

Witam się jeszcze raz...


N[e]wb[i]

Rekomendowane odpowiedzi

Hejka wszystkim, jestem Paweł, wiosen wciąż 24, chociaż niedługo 25 :/

Pozwolę się troszeczkę rozpisać, wybaczcie mi :D

Dlaczego witam się jeszcze raz? A no dlatego, że z tą siecią, a szczególnie z 4FUN'em związany jestem od lata 2016r. czyli o  ile się nie mylę to od początku. Od razu spodobało mi się tu, moje klimaty, szybkie bieganie, wyższe skakanie etc. W sierpniu w/w roku był konkurs w którym za TOP1 wygrałem konto STEAM od LUZA, gdyż wcześniej grałem NS i tak to leciało, ludzie przybywali, odchodzili, a ja ciągle z tą AWP'ą jak opętany latałem po mapach naszego 4FUN'ka, ale nie martwcie się już nie będzie tak ja dawniej (z przyczyn osobistych nie mogę zdradzić czemu). Aż w końcu nastał wrzesień 2020r. gdzie od któregoś admina, nie pamiętam już którego (chyba JOKER) dostałem SS'y, dostałem je jak byłem na przeglądarce co przełożyło się na to, że SS'y wyszły czarne, a jak wychodzą czarne, a ty nie masz jak się obronić, a ludzie prostego faktu nie potrafią zrozumieć, to jesteś na przegranej pozycji to SAYONARA! Z racji, że AMXBANS chyba został zresetowany,  to jestem znowu i moja apelacja, jak komuś do głowy przyjdzie mi ss'y robić, TO RÓBCIE TO PROSZĘ JAK WIDZICIE, ŻE JESTEM AKTYWNY TJ. RUSZAM SIĘ.

 

Od siebie życzę Wam miłej gry. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemano, napisz jak będziesz na przeglądarce to zrobię SS'y 🤣

 

Miłego pobytu na sieci!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.