Skocz do zawartości

Steam/NonSteam


F3NOM3N4LNY

Rekomendowane odpowiedzi

[I][B]Nie wiem czy wam się to spodoba :/ Ale mam propozycje zmian żeby też przyjmować nonsteam :/ Bo gracz na ns też grają długo na serwerach to można by im dać szansę na Admina ? :) Grałem kiedyś na ns i ciężko było się dostać na admina ale jakoś Akceptowali To czemu tu nie dać szansy ns??? hmm . :) [/B][/I]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Donator

Szczerze Cs 1.6 na steam nie jest taki drogi myślę , że takiego ogara na NON Steam stać spokojnie na takowego cs-a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosze cie. STEAM z cs 1.6 kosztuje ile 15 zł max, ja tez kiedys gralem na NS , ale jezeli chcesz zeby cie traktowano powaznie itp to kupujesz steam i smigasz , ludzi zapraszasz gadasz z nimi itp. jak dla mnie nie ma takiej opcji zeby przyjmowac bez steam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Propozycja dobra ale na rok 2007 (koszt 1.6 50 zł) a nie 2k17. 12 zł przelew koszt CS 1.6.

Edytowane przez bednare
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ziomek, to jest możliwe np jak ktoś się będzie starał np przez 2/3 tygodnie to można mu ufundowac nawet tego steama to jest tylko dogadania z Właścicielem.Wiem, że teraz nas stać oczywiście nie w dużych ilościach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CS'a 1.6 kupisz za 15 zł key a konta pewnie chodzą taniej, więc lepiej już pozostać przy wymaganym steamie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie również lepiej pozostać przy tym aby wymagany był steam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodzę się z Creatorem, jeżeli ktoś nie może sobie kupić STEAM to jak opłaci składkę (jeżeli będzie wymagana)? Owszem można takiemu graczowi ufundować STEAM z CS 1.6, po kilka zł na allegro tego pełno, ale będziesz za niego płacił składkę?!
Jak dla mnie bezsensu i odkopane przez CREATORA po tygodniu :)
[B]ZAMYKAM - brak zainteresowania przez dłuższy czas[/B]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.