Skocz do zawartości

Serial Netflix - Wednesday Addams | SEASON 2


NIGHTMAR3

Rekomendowane odpowiedzi

Przepełniona zjawiskami paranormalnymi opowieść detektywistyczna osadzona w czasie, gdy Wednesday Addams pobiera nauki w Akademii Nevermore.

Nasza bohaterka próbuje zapanować nad swoimi nowo odkrytymi mocami psychicznymi, powstrzymać mordercze siły terroryzujące okolicę oraz rozwiązać nadnaturalną zagadkę, której częścią przed 25 laty stali się jej rodzice.

Zobaczymy też, jak Wednesday odnajdzie się w gąszczu relacji z innymi uczniami Akademii Nevermore.

 

 

Twórcy - Alfred Gough, Miles Millar

Gatunek - Fantasy, Czarna komedia

Produkcja - USA

Premiera - 23 listopada 2022

 

Informacje o serialu:

 

Na podstawie Charles Addams

Dystrybucja - Netflix

Studio - MGM Television / Netflix

Tytuł oryg. - Wednesday

 

Ciekawostki:

Zdjęcia do serialu były kręcone w Bukareszcie (Rumunia).

Okres zdjęciowy trwał od 13 września 2021 roku do 10 lutego 2022 roku.

 

Zwiastun:

 

 

 

 

Źródło dokumentu

Edytowane przez iku. ツ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  •  iku. ツ zmienił(a) tytuł na Serial Netflix - Wednesday Addams | SEASON 2
  • Donator

Powiem szczerze, że jak podchodziłem do pierwszego sezonu tego serialu to miałem mocno mieszane uczucia ale jednak serial w sam sobie mega fajny i mi osobiście przypadł do gustu. Do premiery sporo czasu ale ja napewno obejrzę drugi sezon 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo sceptycznie podchodzę do filmów i seriali, które są rekonstrukcją kultowych tworów z XX wieku i tak było w przykładu Wednesday. Ogólnie serial został bardzo fajnie przemyślany i prowadzenie całej historii trzymało w niepewności do ostatniego odcinka. Wielowątkowość, włączanie poszczególnych postaci z rodziny Adamsów do odcinków z umiarem, wyszło jak najbardziej na plus. Pierwszy sezon z pewnością udany i godny polecenia. Miejmy nadzieje, że nie spoczną na laurach jak niektóre seriale przy następnych sezonach i podniosą poprzeczkę, bo mają szerokie pole manewru w tworzeniu fabuły. 
 

Ocena: 8/10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.