Skocz do zawartości

skarga na Prototyp


Bandit'

Rekomendowane odpowiedzi

Nick podczas gry: Bandit
Godzina, data zdarzenia: teraz
Mapa: cbble
Admin/Gracz na którego chcesz złożyć skargę: prototyp (admin)
IP/SID Admina/Gracza na którego chcesz zgłosić skargę: -----
Opis sytuacji: smieszkowalismy z ziomeczkiem (z0rd) przy tym przeklinajac i admin sie do nasz przyczepil ( paulina ) wiec z0rdzik mowi ze to po kolezensku a ja dostalem kicka i mowie za co mnie wywalila laleczka :) i dostalem bana w powodem obrazasz admina , nazwanie kogos laleczka to jest obraza ? Prosze o wyciagniecie jakis konsekwencji wobec admina , fakt ze jest to glupie 30 minut i zaraz minie ale chodzi o zasady .. glupie banowanie za napisanie cos nie tenteges w strone admina , niby siec luzownia a admini sztywniaki zero luzu :)
Dowody, świadkowie zdarzenia: z0rd jezeli zobaczy post na forum .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kultura to kultura, my nie wiemy czy wyzywacie sie po kolezensku czy nie a teskty typu: "DEAD* (Terrorists) Bandit : ssij pento zord:D" lub
"*DEAD* (Terrorists) Bandit : spierdalaj" do innych graczy nie sa tolerowane. wyzywajcie sie na pw a nie przy ludziach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skonsultowałem się z adminem i widzę tą niepotrzebną skargę. Admin nie miał prawa wiedzieć , że to twój znajomy i z kolei racji dostałeś bana.. Zachowanie w taki sposób jak się zachowujecie nie jest tolerowane i odzywki do kobiety typu laleczko radziłbym Sobie oszczędzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba napisal ci ze po kolezensku sie wyzywamy , wklejasz tylko co jest tobie na reke a czemu nie dodalas tego co on napisal ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Opiekun Serwera [4FUN]

Kika dostałeś ode mnie za wyzywanie gracza i nie interesuje mnie że to "heheszki" bo napisałeś kilka obraźliwych słów. Po powrocie napisałeś: "*DEAD* (Terrorists) Bandit : chyba sie prosisz o skarge laleczko" i za to dostałeś banan na 30 min. a powinieneś co najmniej na dobe. Więc nastepnym razem zachowaj kulturę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie dostalem bana za slowo " laleczko " - nie wiem od kiedy laleczko jest obraza ale nie ma sensu sie wyklocac na forum chcialem wyjasnic ta sytuacje bo dla mnie jest to smieszne . A co do tego ze admin mogl nie wiedziec fakt ze mogl nie wiedziec ale zostal poinformawny mimo to dal mi bana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie prowokowanie i cwaniactwo typu prosisz się o skargę jest trochę nie na miejscu jak widzę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.