Skocz do zawartości

Propozycja - większy odstęp czasu między mapami


Emily

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Emily

Opis propozycji: Moją propozycją jest aby zwięszyć liczbę map aby nie była grywalna jedna mapa 20 razy dziennie. Pozwoli to oczywiście na to aby grywać inne mapy, których ludzie nie znają a dzięki temu poznają. 

Grać ciągle 5 map ( eldo, west, dust2, nuke i azteca) wydaje się trochę monotonne i wielu graczy to irytuje. Jeśli możliwość nominowania map byłaby np. co 10 kolejnych to sądze, że byłoby wporządku. Mam bardzo dużą biblioteke map na serverze i szkoda aby się marnowały. 

Przykład: 

Właśnie gramy de_dust2 i możemy ją dopiero dominować po kolejnych przegranych 10 mapach . 

 

Licze na pozytywne rozpatrzenie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za szczególnie że dane mapy są grane w tych samych godzina mniej więcej i to tez jest irytująca a jeśli będzie mniejsza częstotliwość to wchodząc na serwer będziemy rzadziej narażeni na granie tej samej mapy co dzień wcześniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem jak najbardziej za. Granie ciągle tych samych map robi się nudne i niektórym nie chce się ich grać więc wychodzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • VIP

Każdy lubi grać dd2 i eldo ale już to nudne jest więc pomysł jak najbardziej dobry :d II można by było wywalić od razu milion wersji aztec 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Pewien sposób zgadzam się z wami wszystkimi ale z drugiej strony jestem przeciwny. MAPY wybierają gracze i dlatego też tak dużo osób jest na serwerze, gramy cały czas znane mapy, jakieś nowe mapy, inne powodują ucieczkę graczy i to nie jedna czy 2 a potrafi z 10 wyjść od razu. Moim zdaniem jest fajnie tak jak jest teraz, nawet jeśli grana jest ta sama mapa 10 razy na dobę. 

 

P.S. @  Emily  zapomniałaś o INFERNO, alexandre i train.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, JOKER XD napisał(a):

W Pewien sposób zgadzam się z wami wszystkimi ale z drugiej strony jestem przeciwny. MAPY wybierają gracze i dlatego też tak dużo osób jest na serwerze, gramy cały czas znane mapy, jakieś nowe mapy, inne powodują ucieczkę graczy i to nie jedna czy 2 a potrafi z 10 wyjść od razu. Moim zdaniem jest fajnie tak jak jest teraz, nawet jeśli grana jest ta sama mapa 10 razy na dobę. 

 

 

Bo to jest psychologia, jak w menu w restauracji zobaczysz swoje ulubione danie, a reszta to będą jakieś cuda i dziwy to oczywistym jest co wybierzesz. Podobnie jest z mapami, widzą takiego dust'a 2 to jakbyś im klapki na oczy założył, widzą tylko tego dusta  xD

 

Co do samej propozycji OCZYWIŚCIE NA TAK.

 

Nie musi to być od razu coldown 10, ale takie 7/8.

 

Ponadto wgranie nowych mapek, mam WSZYSTKIE mapy jakie były grane w 2019/20r. tutaj na serwerze, to mogę wyodrębnić tych, których nie ma i spisać listę i się wybierze kilka fajnych mapek.

 

PS: jak chcecie dodać ratsa to drzwi usuńcie na respie CT ;)

Edytowane przez N[e]wb[i]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem za wyrzuceniem mapy eldo :D

4 godziny temu, Emily napisał(a):

Nick: Emily

Opis propozycji: Moją propozycją jest aby zwięszyć liczbę map aby nie była grywalna jedna mapa 20 razy dziennie. Pozwoli to oczywiście na to aby grywać inne mapy, których ludzie nie znają a dzięki temu poznają. 

Grać ciągle 5 map ( eldo, west, dust2, nuke i azteca) wydaje się trochę monotonne i wielu graczy to irytuje. Jeśli możliwość nominowania map byłaby np. co 10 kolejnych to sądze, że byłoby wporządku. Mam bardzo dużą biblioteke map na serverze i szkoda aby się marnowały. 

Przykład: 

Właśnie gramy de_dust2 i możemy ją dopiero dominować po kolejnych przegranych 10 mapach . 

 

Licze na pozytywne rozpatrzenie. 

oj robaczku jestem na tak za twoja propozycja tylko i wylacznie co do Eldo - mozna ja grac co i 20 map albo ja wcale wywalic :D

ps. zimno mi w raczki :p

 DIESEL,

W publikowanych treściach na forum staramy się nie używać wulgarnych słów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Weteran

Temat był już przerabiany jakiś czas temu i działał na niekorzyść serwera. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Weteran
Propozycja została odrzucona!

Jeśli się z tym nie zgadzasz, zgłoś ten post, a administracja rozpatrzy go ponownie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.