Skocz do zawartości

Dziękuję


v1z

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, na samym wstępie chciałbym gorąco podziękować wszystkim za grę. Minęło 3/4 lata odkąd wbiłem do was na serwer i spędzałem z wami najlepsze chwilę których nie zapomnę. A więc tak :
1. @  Cpr @  fgn @  Avez @  Krypton @  Chilipeper  i jeszcze Pnr dziękuję wam za wspólną grę oraz te super rozmowy z wami oraz dzięki za wsparcie i życzę wam jak najlepiej Dziękuję <3 
2. @  iku. ツ Żegnaj przyjacielu dziękuję ci za wspólna grę oraz rozmowy
3. @  JECHANE Szczypiorku dziękuję ci za to że mnie tak lałeś na serwie :D 3maj się 
4. @  Megi Pilnuj mi tego iku bo to dobry chłopiec jest :D 
5. @  Eryk Najważniejsze dziękuję ci przyjacielu tak samo za wsparcie i mam nadzieję że wyjdziemy kiedyś na pifko jakieś :D
6. @  Karyyynaa oraz @  kreglas mimo że byłem dla was bardzo nie miły to jeszcze raz przepraszam ale też dziękuję za wspólną grę i życzę wam sukcesów.
7. @  Cre[A]tOr mój ty wafelku <3 :D 
8. @  Testoviron Dziękuję ci panie kierowniku za grę :) 
9. @  Emily Mimo że mieliśmy słaby kontakt to gorąco ci dziękuję.
10. @  I NEED MONEY$$$ Bandziorku dzięki za gierkę oraz te twoje kampienie na nuke :D 3maj sie kolego 

Noi na samym końcu chciałbym podziękować szefowi serwera @  NWN_LUZ oby serwer długo ale to długo był aktywny i dziękuję za wspólne gierki.
Jeszcze raz dziękuję i miłego dnia <3 :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.