Skocz do zawartości

[ARCHIWALNY ♻] skarga na gracza


XXNEXEY

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,
Nazywam się w cs1.6 XXNEXEYXX i chciałem zgłosić kradzież przez gracza Sexmaster4322. Miałem się wymienić z graczem StworekPotworek i przez pomyłkę kliknąłem na Sexmaster4322 i jak do niego napisałem to nawet się nie odezwał ani nie odpisał na czacie i po chwili zauważyłem, że wyszedł z serwera. Po chwili jakiś gracz napisał mi, że go też ten gracz oszukał. Świadkami są: StworekPotworek i Jerzy XD . Proszę admina o pomoc i o sprawiedliwość. Było to na serverze Cs-Luzownia.pl CSGOMOD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uważam że sam mu dałeś tego skina i nie powinien być karany administracja nie popiera wymian, a to że ci nie oddał to sam powinieneś być na siebie zły, bo to ty mu go dałeś pomyliłeś sie on nie musi ci go oddać i to nie była kradzież a oddałeś mu go dobrowolnie to tyle z mojej strony.

Edytowane przez SNICKERS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to był za skin ?? Jak mam to Ci dam go i będzie po kłopocie. Uwierz mi ten skin nie sprawi, że skill Ci się polepszy. Więc nie wiem o co ten puacz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oddajesz sam komuś skin... i jeszcze śmiesz go oczerniać że Ci go ukradł?

Za samo marnowanie nam czasu masz ode mnie ban na 3 dni.

Zamykam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.