Skocz do zawartości

Piłka nożna #2


kieras

Rekomendowane odpowiedzi

Piłka Nożna !




Wydarzenia ze świata piłki nożnej.
1. Trochę histori. David Beckham mógł grać w Barcelonie.
-Zanim David Beckham w 2003 roku za 35 milionów euro trafił do Realu Madryt, szefowie Manchester United chcieli go sprzedać do Barcelony. - Kiedy razem z Victorią byliśmy na wakacjach w Stanach Zjednoczonych, zadzwonił do mnie mój przyjaciel i zapytał, czy to prawda, co podał Sky Sports, że United uzgodnili warunki mojego transferu z Barceloną. Powiedziałem, że nic o tym nie wiem - przyznał Anglik w wywiadzie dla BBC Radio 4.Po powrocie do klubu Beckham zapytał dyrektora wykonawczego Petera Kenyona, czy Barcelona złożyła za niego ofertę. - Odpowiedział mi: tak, dogadaliśmy się - wspomina "Becks".Legendarny skrzydłowy nie miał jednak zamiaru odchodzić do Barcelony. - Szybko skontaktowałem się z moim agentem i powiedziałem, że jedyny klub, do którego mogę odejść to Real Madryt. W jeden dzień uzgodniłem warunki z prezydentem Realu - wyjawił 41-latek.


2. Ariel Borysiuk po powrocie do Polski. Celujemy w mistrzostwo !
- Jest tutaj robota do wykonania, bo wiem, że w Gdańsku kibice czekają na wywalczenie tytułu mistrza Polski i ja chciałbym w realizacji tego celu pomóc. Wiem, że nie dostanę za darmo miejsca w pierwszym składzie, ale jestem bardzo pozytywnie nastawiony - mówi "Wizir" i dodaje: - Liczę, że dane mi będzie zagrać już w meczu z Jagiellonią Białystok. Nie mam żadnych zaległości jeśli chodzi o przygotowanie fizyczne, bo w Anglii gra się praktycznie bez przerwy, więc cały czas byłem w treningu.

3.Złoty But: spadek Roberta Lewandowskiego
Z ósmego na jedenaste miejsce spadł Robert Lewandowski w klasyfikacji europejskiego Złotego Buta. Polak w miniony weekend nie strzelił bramki w spotkaniu z Werderem Brema


4. Vadis Odjidja-Ofoe odrzucił wszystkie oferty!
27-letniego środkowego pomocnika Legii Warszawa kusił nie tylko Gent, ale też przede wszystkim New York City z Major League Soccer. Amerykanie chcieli uczynić Vadisa jedną z trzech głównych gwiazd. Osobiście na przeprowadzkę miał go namawiać nawet sam Patrick Vieira, szkoleniowiec klubu siostrzanego Manchesteru City. Ostatecznie jednak Vadis odmówił ze względu na swoje europejskie ambicje i wdzięczność Legii za możliwość odbudowy formy sportowej. Piłkarz teraz w pełni koncentruje się na zbliżającym się dwumeczu Ligi Europy z Ajaksem Amsterdam.


5.ROGER ZNÓW W EKSTRAKLASIE?!
Tomasz Ćwiąkała poinformował na Twitterze, że w ostatnich dniach Górnik Łęczna kontaktował się z 34-latkiem. Rozmowy miały dotyczyć potencjalnego nawiązania współpracy, na którą były reprezentant Polski jest bardzo otwarty.Ofensywny pomocnik niedawno gościł w naszym kraju, deklarując chęć znalezienia zatrudnienia w Ekstraklasie. Wówczas nie otrzymał jednak żadnych zadowalających go propozycji. Wspomniany komentator Eleven dodaje, że „Zielono-Czarni” również nie złożyli jeszcze oferty Rogerowi, ale pojawienie się takowej jest możliwe.

6.TurboGrosik zadebiutuje z Liverpoolem od 1 minuty.?!
Szaleństwem byłoby wystawienie Kamila Grosickiego od pierwszej minuty w meczu z Liverpoolem po zaledwie kilku dniach od transferu, kiedy było nawet czasu na treningi z zespołem.Jednak nie jest to niemożliwe. Z Liverpoolem nie zagra Robert Snodgrass. O tym było wiadomo już od dawna, ponieważ w styczniu Tygrysy sprzedały go do West Ham United.


7.Harry Kane nie ma zamiaru opuszczać Tottenhamu
Choć w grudniu Harry Kane podpisał nowy kontrakt z Tottenhamem Hotspur, nie milkną plotki na temat jego odejścia z White Hart Lane. Reprezentant Anglii zapewnia jednak, że nie ma zamiaru opuszczać macierzystego klubu.[/B]

TRANSFERY!!!!
1.Kamil Grosicki w końcu przeszedł do swojej wymarzonej Premier League. Reprezentant Polski został piłkarzem Hull City za 9 mln. euro..
2.Mamadou Sakho został piłkarzem Crystal Palace za 2,3 mln euro.
4.Andre Ayew przeniósł się do Swansea za darmo.
5.Krystian Bielik został wypożyczony z Arsenalu. Młodzieżowy reprezentant do lat 21 będzie grał w Birmingham City FC.
6.Manolo Gabbiadini został piłkarzem Southampton. "Święci" zapłacili Napoli za Włocha 17mln euro.
7. Nguimbe Préjuce Nakoulma w FC Nantes!
8.Alexandre Pato Villarreal CF. Brazylijczyk przeszedł do Tianjin Quanjian FC za 18 000 000 €.
9.Tomas Necid wypożyczony do Legii Warszawa.
10. Dimitri Payet przeszedł w końcu do Olimpique Marsylia. Francuz po kłótni z WHU odszedł za 29,3 mln euro.
11.Bojan Krkić został piłkarzem FSV Mainz.
12. Alen Halilovic w Las Palmas za 1mln euro.
13.Neven Subotic piłkarzem FC Koln za darmo.
14.Antonio Cassano szuka klubu.
15. Patric Evra opuszcza Juventus. Francuz został piłakrzem Olimpique Marsylia.
16.Marco Caligiuri piłkarzem Schalke! Za 2,75 mln euro.
17.Demba Ba wrócił do Besikitasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mało aktualne, bo Grosicki zagrał od 1. minuty z Liverpoolem :D Zagrał z powodu kontuzji obu podstawowych (do tej pory przynajmniej) skrzydłowych Hull. Mecz nawet nie najgorszy w jego wykonaniu, chociaż widziałem, że momentami nie wie jak się ustawić i nie ogarnia co reszta robi na boisku, ale to efekt ledwie 2 dni treningów z drużyną

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

No i super informacje dla tego kto mało sie w sporcie odnajduje :) parę ladnych informacji o których ja nie wiedziałem. Super ;) +  leci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.