Skocz do zawartości

[ARCHIWALNY ♻] Skarga na młodego admina.


bialutkii

Rekomendowane odpowiedzi

[B][COLOR="#00FF00"]Nick podczas gry:[/COLOR] [COLOR="#FF0000"]Ra[E] [/COLOR]
[COLOR="#00FF00"]Godzina, data zdarzenia:[/COLOR] [COLOR="#FF0000"]około 22[/COLOR]
[COLOR="#00FF00"]Mapa: [/COLOR][COLOR="#FF0000"]aim_map_v3 chyba[/COLOR]
[COLOR="#00FF00"]Admin/Gracz na którego chcesz złożyć skargę:[/COLOR] [COLOR="#FF0000"]Admin C2FirePower czy jakoś tak[/COLOR]
[COLOR="#00FF00"]IP/SID Admina/Gracza na którego chcesz zgłosić skargę:[/COLOR] [COLOR="#FF0000"]To nie jest potrzebne bo i tak nie dacie mu bana.[/COLOR]
[COLOR="#00FF00"]Opis sytuacji:[/COLOR] [COLOR="#FF0000"]Admin jeżeli można go tak nazwać. Zaczął spamić "Mikro +16 albo po mutacji" gdzie typ sam nie miał mutacji i napierdalał tym swoim piskliwym głosem aż uszy kurwa zaczęły boleć. Jak napisałem żeby zamknął mordę bo sam nie ma mutacji to straszył mnie banem :) Co jest kurwa śmieszne. Jestem ciekaw co za pojeb dał mu admina Jeżeli to któryś z opiekunów bądź H@ to przepraszam serdecznie za obrazę. Jak mu powiedziałem że niech jeszcze trochę popyskuję to go nagram i wyśle nagranie do NWM_LUZ bądź któregoś opiekuna to w czasie 24h się pożegna z adminem to zaczął się wyśmiewać i obrażać. Ale to jest niepojęte żeby dzieciak który nie ma mutacji miał admina i napierdalał na mikro aż uszy zaczynają boleć. Nwm zabierzcie mu adm albo dodajcie komendę /mute i po kłopocie. To wszystko z mojej strony. Mam nadzieje że jak jutro wejdę na serwer to zastanę go bez admina.[/COLOR]
[COLOR="#00FF00"]Dowody, świadkowie zdarzenia:[/COLOR] [COLOR="#FF0000"]Dużo graczy np. Dziubkers sam słyszał jak i też Fruktozo[/COLOR] [/B]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo 1.Jaki Spam Mikro+16 ? Daj Dowody 2.Nie Straszyłem ciebie banem To ty Mnie Straszyłeś że Niby Strase admina itp. :D Najlepiej Daj Mi Dowody :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do samej sytuacji to zaczekajmy na admina firepower,
admin ma 15lat to fakt, ale aktualnie na serwerze BRAKUJE ADMINÓW PRZEZ CO MOŻNA, A NAWET TRZEBA przesunąć granice wieku.
głos sam w sobie nie jest jakoś bardzo piskliwy z tego co słyszałem na TS.
co do komendy /mute, to masz na starcie "player list" i możesz każdego bez ograniczeń mutować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem gdy wbiłem na serwer i mówiłem co to się odpierdala że jestem adminem na V2 i gracze z V1 do mnie piszą że kto mu dał admina to smutne :/ H@ i Opiekuni ogarnijcie trochę swoją ekipę bo to smutne że ja ADMIN 3 serwerów mam się zajmować graczami z 4 ... jakbym był opiekunem albo wyżej... Tyle z mojej strony a Fruktuozo słyszał nawet grał w tym czasie :)

[COLOR="#008000"]jeżeli nie jesteś adminem na danym serwerze i ktoś pisze do Ciebie żebyś opanował sytuacje na tym serwerze napisz że nie masz tam admina, albo zignoruj gracza, bo to nie należy do Twoich obowiązków, ostatecznie poinformuj innego admina(np. mnie) że coś się gdzieś dzieje i wtedy ja zareaguje[/COLOR]

Tak btw nie wyświetliła mi się twoja odpowiedź Frutek :) Jeśli brakuje adminów to mogę być na 4 serwerze... Na DM nie ma co ogarniać , Multiarena v2 muty a po zmianie mapy i tak sie odnawiają , 4FUN+BF2 ciągle są admini więc mogę byc na V1 skoro takie problemy są...

Edytowane przez FruKtuOzO
post pod postem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skarga Kosz Moze tak najpier reprezentuj swoja osoba cos a potem pisz skarge.Trzymaj jezyk za zebami jak nie umiesz uzywac innych okreslen.A dmini a wy rozumiem odrazu byliscie alfa i omege we wszystkim ?? wiec moze zanic cos glupiego napiszecie dwa razy sie zastanowcie .

ZAMEK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziubkers ale ty widzisz wypowiedz tego gracza jaka jest wulgarna to obraża mnie! i klnie na dodatek co jest zabronione na forum. co do ciebie chłopcze to powiem ci jedno masz wyżej napisane co napisał FruKtuOzO przyjmujemy graczy poniżej wieku 16 lat gdyż brakuje nam graczy! i obraziłeś mnie i klniesz twoja sama wypowiedz jest wulgarna i nie odpowiednia łamiąca regulamin, to tyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.