Skocz do zawartości

Odwołanie od bana - N[e]wb[i]


N[e]wb[i]

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: N[e]wb

Serwer: 4fun

Steam ID / SID: STEAM_0:1:185631060

Powód bana: demko na forum

Link do bana: https://ab.cs-luzownia.pl/ban_list.php?bid=2945

Uzasadnienie: https://www.mediafire.com/file/93gc7guzsnbhi93/dem-4fun_luz.rar/file

 LINK DO DEMKA Z HLTV SERWERA: https://www.mediafire.com/file/cyfa00wip8dfxax/hltv-2309111740-de_dust2-1694446800-1694448120.zip/file

 

Ban został nałożony o 18;00, demo JEDYNE które się nagrało z tej godziny jest zamieszczone w linku powyżej. 

Czekam na admina banującego, który rozpisuje w/w demo runda po rundzie co mu nie pasuje.

 

Pozdrawiam.

 //////

Dodałem demko z hltv abyście byli usatysfakcjonowani w pełni.

 

W ogóle to jest śmieszna sprawa, że ja jako gracz sam na siebie demko mam wstawiać, a admin siedzi i nic nie robi.

Dawniej to wyglądało tak, ze jeżeli w oczach admina ktoś był podejrzany, ten sam brał demko, zakładał temat na forum i rozpisywał akcja po akcji.

cya

 /////

 

A i jeszcze jedno przyszło mi do głowy, z chęcią jakieś lajwy na tiktoku/twitchu czy gdziekolwiek bym prowadził, ale niestety sprzęt i internet nie pozwalają na podjęcie takich działań, ale może kiedyś się to zmieni i aby zamknąć wszystkim buzie to z miłą chęcią ;)

Edytowane przez N[e]wb[i]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Weteran

Bana otrzymałeś na mapie de_dust2, więc czekamy na prawidłowe demko. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

A i jeszcze jedno przyszło mi do głowy, z chęcią jakieś lajwy na tiktoku/twitchu czy gdziekolwiek bym prowadził, ale niestety sprzęt i internet nie pozwalają na podjęcie takich działań, ale może kiedyś się to zmieni i aby zamknąć wszystkim buzie to z miłą chęcią

a kim ty jestes? Nie jestes nikim szczegulnym. Demko jest wyciagniete nie dlatego ze dobrze grasz lecz niestety pokracznie. Movement masz niczym 13 latek do tego 2x zoom lukajac z jednego konca na drugi koniec mapy - ludziom bardziej blednik rozwali niz przyjemnosc w ogladaniu.Na dodatek dziwne ze w ogole zabijasz nie trafiajac w model.

Czekamy na dd2 demko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Weteran

Plugin od nagrywania demek działa poprawnie, więc kolejna Twoja akcja w której niby nie masz demka z mapy na ktorej otrzymałeś demka. Tym razem to nie przejdzie,  jeśli demko się nie znajdzie to ban zostaje i nie mamy o czym rozmawiać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, iku. ツ napisał(a):

Plugin od nagrywania demek działa poprawnie, więc kolejna Twoja akcja w której niby nie masz demka z mapy na ktorej otrzymałeś demka. Tym razem to nie przejdzie,  jeśli demko się nie znajdzie to ban zostaje i nie mamy o czym rozmawiać. 

Nie wiem jak działa plugin o którym mowa, za to wiem, że demko które nagrało z tej godziny jest w linku powyżej.

Nie stworzę Ci demka, którego mi w folderze nie zapisało.

9 godzin temu, Cpr napisał(a):

a kim ty jestes? Nie jestes nikim szczegulnym. Demko jest wyciagniete nie dlatego ze dobrze grasz lecz niestety pokracznie. Movement masz niczym 13 latek do tego 2x zoom lukajac z jednego konca na drugi koniec mapy - ludziom bardziej blednik rozwali niz przyjemnosc w ogladaniu.Na dodatek dziwne ze w ogole zabijasz nie trafiajac w model.

Czekamy na dd2 demko.

Twój post nic nie wnosi do tematu, poza subiektywnych "uczuć" do mojej osoby.

Zoomuje x1, zoomuje x2, tak gram, tak mi się podoba.

Poza tym pewnie o tym nie wiesz, ale jestem od blisko 2 lat osobą niepełnosprawną i nie dasz wiary, ale zoomuje i jednocześnie strzelam palcem wskazującym ;) zatem kolokwialnie określając, KALEKA jest lepszy od ciebie i Cię to boli, od 1 dnia jak mieliśmy styczność ze sobą.

1 godzinę temu, iku. ツ napisał(a):

Plugin od nagrywania demek działa poprawnie, więc kolejna Twoja akcja w której niby nie masz demka z mapy na ktorej otrzymałeś demka. Tym razem to nie przejdzie,  jeśli demko się nie znajdzie to ban zostaje i nie mamy o czym rozmawiać. 

Wracając do sprawy demek.

Powinniście się cieszyć, bo macie demko z 2 map. JEDNO z DUSTA2 tak przez was wymagane, a drugie z wcześniejszej mapy.

 

Był już problem na wiosnę z tymi pluginami, był temat tu zakładany, bo widziałem takowy, zatem nie leży to w moim interesie, że wam plugin nie działa w 100% dobrze.

Bana dostałem o 18;00, demko zapisane o 18;00 jest w LINKU POWYZEJ, czego tu nie rozumiecie.

 

 

"więc kolejna Twoja akcja w której niby nie masz demka z mapy na ktorej otrzymałeś demka. Tym razem to nie przejdzie,"

nie miałem tu wcześniej demka robionego, więc musiałeś osoby pomylić.

Pozdrawiam

demkonewbi.png

Edytowane przez N[e]wb[i]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Twój post nic nie wnosi do tematu, poza subiektywnych "uczuć" do mojej osoby.

Zoomuje x1, zoomuje x2, tak gram, tak mi się podoba.

Poza tym pewnie o tym nie wiesz, ale jestem od blisko 2 lat osobą niepełnosprawną i nie dasz wiary, ale zoomuje i jednocześnie strzelam palcem wskazującym  zatem kolokwialnie określając, KALEKA jest lepszy od ciebie i Cię to boli, od 1 dnia jak mieliśmy styczność ze sobą.

Post infrmuje cie ze mapka ktora dales niestety nie pasuje do wytycznosci mapy jaka powinna byc dd2. Byc moze to wina po stronie pluginu poniewaz sam mialem taka sytuacje.

Twoje wpisy ktore rowniez nie wniosly nic do tematu- bo chciales dopierc a nie moj "bol" sklonily do odpisania.

Nie napisalem ze jestes kaleka tylko iz pokracznie twoja gra wyglada - nie przyjemnie by ogladac live. Twierdzisz iz jestes lepszy ale to nie nam oceniac. Nie jestes dla mnie konkurencja ani nawet wyzwaniem bo dla mnie serwer 4fun jest poporstu dla zabawy i relaxu. Nie jestes nikim szczegolnym rowniez i ja nie jestem - sa duzo lepsi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Cpr napisał(a):

Post infrmuje cie ze mapka ktora dales niestety nie pasuje do wytycznosci mapy jaka powinna byc dd2. Byc moze to wina po stronie pluginu poniewaz sam mialem taka sytuacje.

Twoje wpisy ktore rowniez nie wniosly nic do tematu- bo chciales dopierc a nie moj "bol" sklonily do odpisania.

Nie napisalem ze jestes kaleka tylko iz pokracznie twoja gra wyglada - nie przyjemnie by ogladac live. Twierdzisz iz jestes lepszy ale to nie nam oceniac. Nie jestes dla mnie konkurencja ani nawet wyzwaniem bo dla mnie serwer 4fun jest poporstu dla zabawy i relaxu. Nie jestes nikim szczegolnym rowniez i ja nie jestem - sa duzo lepsi.

Nie chcę by ten temat przerodził się w "pogaduszki" między nami, ale

Wreszcie napisałeś jak człowiek patrzący obiektywnie, brawo @  Cpr

"Byc moze to wina po stronie pluginu poniewaz sam mialem taka sytuacje." - być może właśnie mam taką samą, a nawet na pewno mam taką samą sytuacje, więc jeśli też tak miałeś to wiesz, że jestem pod ścianą bo WYMAGACIE ode mnie niemożliwego.

 

"Nie napisalem ze jestes kaleka tylko iz pokracznie twoja gra wyglada" - odpowiedziałeś sam sobie.

 

"Twierdzisz iz jestes lepszy ale to nie nam oceniac." - zgadza się, ale głownie to ty mi dogryzasz, więc odbiłem piłeczkę.

 

"dla mnie serwer 4fun jest poporstu dla zabawy i relaxu." - gram tu od niemalże samego początku, nawet data założenia konta na forum to sugeruje, nie grałem jakoś wybitnie, baaa, nie grałem nawet z awp za bardzo wtedy, ak47 w ręke i rasz do przodu, to wystarczyło aby wygrać w 2016 top1 i dostać STEAM,  który mam do dziś i ja to doceniam, że serwerownia, a głownie @  NWN_LUZ coś mi dał, a ja w zamian gram tu i też chce się dobrze bawić. Czasem naruszę regulamin, święty nie jestem, a wy mnie tu oczerniacie od najgorszych. Jeśli tak jest,  macie demko jedno, macie drugie, macie szereg innych zapisanych w HLTV i podajcie konkretne akcje co jest w nich nie tak, a ja wam postaram się rozmydlić oczy, że po 10 latach grania w tą grę da się grać na "styku" z czitowaniem, bo  o to chyba jestem posądzany, nie wiem dokładnie, BO NIKT SIĘ NIE POTRAFI OKRESLIĆ, CHCECIE MNIE ZBANOWAĆ NA PODSTAWIE TEGO, ŻE PLUGIN MI DEMKA NIE NAGRAŁ, no nie będzie człowiek przy was zdrowy...

 

"Nie jestes nikim szczegolnym rowniez i ja nie jestem - sa duzo lepsi." - właśnie o to mi się rozchodziło z tym prowadzeniem lajwów przeze mnie.

Są lepsi na tym serwerze, lepsi ode mnie, od Ciebie. Prosty przykład - @  fgn  (sorka, że wplątuje, ale jesteś najlepszym przykładem do zaistniałej sytuacji) prawdopodobnie najlepszy gracz na serwie, wielu tak stwierdzi. Jego akcje/strzały są bardziej podejrzane od moich, od kogokolwiek, ale przez to, że nagrywa LIVE na TT, to nikt się nie przyczepia do niego. A podkreślę jeszcze raz, jego akcje/strzały są bardziej nieprawdopodobne od moich. 

Ale pomimo tego, że od początku widziałem jak gra, nie snułem teorii, że to cziter, bo umiem skilla odróżnić od odpalonego gracza, nigdy na U@ go nie zgłaszałem (mam na myśli czas, w którym nie wiedziałem, że nagrywa na TT)

 

Dlatego też Droga Administracja i wszyscy gracze, chcę was zawiadomić, że ja gram na 80% swoich możliwości, z przyczyny którą wymieniłem wyżej, gram bo lubię 1.6, gram tu bo lubię ten serwer( od 2016 roku to jest 7 lat minęło w lipcu) i bym chciał grać następne 7 lat, jeśli dane mi będzie.

Zatem pisanie, że "ban zostaje, nie mamy o czym rozmawiać." jest nie na miejscu, tylko dlatego, że rzekomy tak wychwalany plugin, który zawodził już nie raz, nie nagrał mi demka.

Przepraszam, nagrał demko, ale z mapy wcześniejszej, co by oznaczało, że działa, ale nie do końca prawidłowo. Bo data i godzina jak byk jest.

 

Nie wiem w sumie co miałbym tu jeszcze napisać, bo tak naprawdę admin banujący, dalej nie przedstawił żadnych dowodów, a ma 2 demka wyżej.

Chyba, że to ukartowane jest od samego początku i tak to miało wyglądać, że dajesz bana, demko się nie zapisuję, a ja nic nie mogę zrobić, bo przecież wy chceciedemko, które nie istnieje.

 

Podejdźcie do sprawy jak ludzie, a nie jakbym wam był osobą, która przyszła do waszego domu i nasrała na środku korytarza.

 

Pozdrawiam

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Junior Admin

Został przeprowadzony mały test, przed chwilą dostałem bana żeby sprawdzić czy faktycznie demko będzie z mapy na której był ban czy z poprzedniej i plugin zapisuje demko z poprzedniej mapy. Nie ma więc mowy żebyś wstawił demko którego mieć nie możesz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Junior Admin
Zostałeś odbanowany!

Jeśli się z tym nie zgadzasz, zgłoś ten post, a administracja rozpatrzy go ponownie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.