Skocz do zawartości

Odwołanie od Bana


BeMoreHappy

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: BeMoreHappy

Serwer: 4fun

ID Steam: 76561198073434306

Powód Bana : 'wykorzystywanie stref do szybkosci'

Link do bana:  http://ab.cs-luzownia.pl/ban_list.php?bid=3101

Uzasadnienie: Nie do końca rozumiem za co i dlaczego skoro w regulaminie jasno jest napisane - " 2.6 Zakazuje się nadmiernego nabierania prędkości na spadochronie oraz robienia stref z nadmierną prędkością. Będzie to traktowane tak samo jak używanie skryptów typu SGS / GSJ. " //// Ja używam tylko podwojnego skoku i kontroluje mój lot nie robię stref, a każdy kto troche zna mnie to wie, że potrafię rozpedzać się do niebotycznych prędkości, czego zaprzestałem od zmiany regulaminu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety gracz wykorzystuje ciagle strefy.. Ludzie rowniez ciagle pisza na ten temat na u@ przykald z azteca : https://www.mediafire.com/file/lmqtira2kji2gcb/2023-09-18+17-10-26.mkv/file

na hltw jest pelno takich sytuacji. Jest to NOTORYCZNE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadal to nie jest nadmierna prędkość w mojej opini, robienie zerowych stref nie ma sensu podczas grania bo najzwyczajniej mnie traficie, imo nie nadużywam tego i moim zdaniem to nadal nie nadmierna prędkość, tak samo jak i czemu mam być karany za umiejętności? uważam to za głupotę. ale skoro serwer na tym zyskuje to i guess nie mam nic do powiedzenia. jakby baonować ludzi za takie rzeczy jak na załączonym filmiku to cale top 15 powinno zostać zbanowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to wykorzystywanie stref do predkosci. Nie napisalem nadmiernej. Jest taki regulamin i niestety kazdy musi sie do niego dostosowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Cpr napisał(a):

Jest to wykorzystywanie stref do predkosci. Nie napisalem nadmiernej. Jest taki regulamin i niestety kazdy musi sie do niego dostosowac.

I tutaj jest cały problem przeczytaj to wszystko ze zrozumieniem 

 

"2.6 Zakazuje się nadmiernego nabierania prędkości na spadochronie oraz robienia stref z nadmierną prędkością. Będzie to traktowane tak samo jak używanie skryptów typu SGS / GSJ." 

 

Jest tam napisane dokładnie to o czym piszesz. To co widać na filmiku nie jest nadmierną prędkością. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czlowieku czego Ty nie rozumiesz? Wykorzystujesz strefy do szybkosci. Na tym prostym demku jestes szybciej niz mozna pobiec na "nozu" i robisz to ciagle. Zostawiamy to ocenie wyzszej administracji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Weteran
Zostałeś zbanowany!

Jeśli się z tym nie zgadzasz, zgłoś ten post, a administracja rozpatrzy go ponownie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.