Skocz do zawartości

Odwołanie od bana - N[e]wb[i] #2


N[e]wb[i]

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: N[e]wb

Serwer: 4fun

Steam ID / SID: STEAM_0:1:185631060

Powód bana: demko na forum z mapy de_westwood

Link do bana: https://ab.cs-luzownia.pl/ban_list.php?bid=3194

Uzasadnienie: https://www.mediafire.com/file/vmv0vging87nnjk/demko+westwood.rar/file

Mam nadzieję, że tym razem wszystko cacy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety zle demko. Dostales bana na dd2 21 wrz 2023 - 20:18:18. Gdyz plugin dziala na mapki poprzednie czyli demko poprosilem o Westwood. Demko ktore otrzymalem jest z 5 mapki w stecz :O

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Junior Admin

Plugin zapisuje demko z poprzedniej mapy, przed chwilą dostałem kolejny raz bana aby to zweryfikować i żeby nie było wątpliwości że znowu coś nie działa. Wszystko jest jak powinno, zapisało mi demko z poprzedniej mapy. Czekamy na poprawne demko z mapy de_westwood.

Czas 24h.

 

EDIT: Również Avez zgodził się żeby dostać bana i to sprawdzić. Tak na wszelki wypadek żebyś nie stwierdził że może "adminowi" się tak zapisuje a zwykłemu graczowi inaczej. Oczywiście Avez miał zapisane demko z poprzedniej mapy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, Cpr napisał(a):

Niestety zle demko. Dostales bana na dd2 21 wrz 2023 - 20:18:18. Gdyz plugin dziala na mapki poprzednie czyli demko poprosilem o Westwood. Demko ktore otrzymalem jest z 5 mapki w stecz :O

 

4 minuty temu, Scream. napisał(a):

Plugin zapisuje demko z poprzedniej mapy, przed chwilą dostałem kolejny raz bana aby to zweryfikować i żeby nie było wątpliwości że znowu coś nie działa. Wszystko jest jak powinno, zapisało mi demko z poprzedniej mapy. Czekamy na poprawne demko z mapy de_westwood.

Czas 24h.

Demko jest wysłane kolejny raz z tej samej godziny kiedy to bana dostałem.

Zarazem demko które zapisało, jest co ciekawe, uwaga, z dustyaztec, a to była mapa pierwsza mapa, którą grałem.

Szybko też rzuciłem okiem na to demko i jest pobugowane, tzn.:

-nowa runda, ruszamy z respa, jedna z postaci jest CT, zamiast TT 11:45

- w którejś dalej rundzie jakis ufoludek mi biega przed oczami  15:55 i 10sekund pozniej jeszcze raz, dokładniej go widać.

 

@  Scream. ewentualnie jeszcze pograj tak z 3/4 mapy i wtedy zobacz jak się ma stan rzeczy, bo jak wejdziesz na jedną mape, to wiadome, że Ci nagra tylko TĄ mapę, bo to jest jedyna na jakiej grałeś.

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Junior Admin

Sprawdziłem to na kilkanaście różnych sposobów, kilka razy (bez znaczenia ile map grałem) było demko z 1 mapy do tyłu ale również zdażyło się demko z mapy na której wszedłem na serwer, mimo że ban został nadany po 5-6 mapach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Junior Admin
Zostałeś odbanowany!

Jeśli się z tym nie zgadzasz, zgłoś ten post, a administracja rozpatrzy go ponownie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.