Skocz do zawartości

kTO JEST ZA A KTO PRZECIW TYLKO ADMINI


TaZeK

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam takie pytanie kto jest za tym aby przyznać administratora Knopersowi na all serwerach, licze na wypowiedzi opiekunów serwrów i web masterów i head adminów oraz adminów również junior adminów. moje zdanie jest takie że chłopak przeprosił i jest z nami dalej stara sie pomagać nam ale nie może bo nie ma na all serwerach admina jest mało adminów pewnie woleli byście aby zaufani ludzie operowali naszymi serwerami, był z wami dosyć długo i jest nadal zaznacze że był opiekunem. A nie było go tyle bo pracował i miał problemy rodzinne każdy z nas je ma to tyle czekam na wypowiedzi i krótka odpowiedz TAK lub NIE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Knopperss dobry WAFELEK ^_^ Można z nim pogadać pośmiać się jak dla mnie powinien dostać tego admina na all serwerach(ale kieras musi go pilnować ) :)

Edytowane przez Aluś
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj jest głębsza sprawa.. Dałbym okres próbny w ten sposób czy by to miało jaki kol wiek sens.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[quote name='SolariS']Nie wyrażnie napisałem? I będę tego pilnował.[/QUOTE]

Dlatego napisałem by wszyscy sie wypowiedzili nawet sam właściciel też po co odrazu z nerwami pisać, to tylko pytanie chciałbym znać zdanie innych nic po za tym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.