Skocz do zawartości

Problem z leczeniem za zabójstwo - godvip.


dejvuu

Rekomendowane odpowiedzi

W opisie godvipa mamy informacje że za pierwsze ulepszenie dostaje się 5hp za killa, toż to nie działa wcale, a bynajmniej mi ;v.

 

@  iku. ツ

Edytowane przez dejvuu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Weteran

Działa wszystko poprawnie jak powinno. 

Jeśli chcesz dostawać więcej niż 5 HP za killa to musisz wykupić 5 lvl GODVIP'A. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zrozumiałeś mnie, sęk w tym, że ja nie dostaje nawet 1hp za killa, totalnie nic ;v. A mam ulepszenie pod leczenie po zabójstwie ;].

 

Mając 85 hp po zabiciu trzech osób miałem dalej 85hp, dopiero teraz jak od 22 jest godvip++ to zauważyłem jakiekolwiek leczenie po killu.

Edytowane przez dejvuu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@  iku. ツ  

 

Problem dalej występuje ;v. 0 hp za killa przy godvipie i wykupionym ulepszeniu.

 

//edit taa, 1lvl odpada nie leczy nic, za to jechane ma wykupione i normalnie leczy po 25, i zakladam ze w evovipie tez leczy normalnie po 5, ale musze sie temu przyjrzec

 

 

Edytowane przez dejvuu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Mi również nie działa, ale przy pierwszym levelu, tak to wydaję mi się, że noramlnie działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzone info - evovipa leczy cokolwiek, tylko albo mi się w oczach mieni albo leczy czasem po 3-5hp xD. - tutaj przynajmniej występuje jakieś leczenie, w godvipie na pierwszym levelu ulepszenia nie ma żadnego ;]. Także @  iku. ツ  nie działa wszystko jak należy :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Weteran
Problem został rozwiązany!

Jeśli się z tym nie zgadzasz, zgłoś ten post, a administracja rozpatrzy go ponownie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.