Skocz do zawartości

odwołanie - zaza


zaz

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Serwer: zaza no love :>

Steam ID / SID: STEAM_0:0:457355364

Powód bana: SGS/cwaniakowanie/obraza na forum/obrazy werbalne graczy

Link do bana: https://ab.cs-luzownia.pl/ban_list.php

Uzasadnienie: ??? sgs byłem banowany i bany minęły / cwaniakowanie ???? XD / obraza na forum też dostałem kare i upłynęła / obrazy werbalne graczy ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako że nieraz byłem świadkiem łamania przez ciebie regulaminu, to się wypowiem, mam nadzieję że warna nie dostane ;].

 

Kwestia sgs - bany minęły i ciebie nic nie nauczyły, dalej to robisz. W sytuacji gdzie wiesz że nie ma admina, cwaniakujesz, używasz sgs/gs, wyzywasz innych graczy w tym mnie po tym jak cię upomniałem ;D, i jeśli się nie mylę to właśnie od Ciebie padły słowa "jebać ten serwer". Może i moje zdanie się mało liczy, ale jak na moje oko ban ci się należy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gracz notorycznie lamal regulamin poprzez SGS - madry.. gdyz czesto kontrolowal wiedziac i pisac na u@ iz jestem.

Na mapach :

de_nuke2023-10-23 12:302023-10-23 13:266.35

de_vertigoluz2023-10-23 12:112023-10-23 12:303

de_aztec2023-10-23 11:502023-10-23 12:114.53

na ktorych bylem mozna czesto zwrocic na to uwage.

Padajac - ciagly placz i obraza greaczy werbalnie typu bot/gowno. Cwaniaczkowanie i toksyczne zachowanie.

Przypominam ze na forum ow gracz wyzywal/obrazal i cwaniaczkowal do Administracji nie zwarzajac na konsekwencje.

Jawnie wpisywal nicki typu "slava Rossiya" czy hakenkreuz".

Nie bede tolerowal toksycznego i cwaniakowatego zachowania.

 

przy AMXBANS gracz STEAM_0:0:457355364 - Notorycznie podkreslam - a nie jednokrotnie lamie regulamin -zachowanie przytwierdza gwozdz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, dejvuu napisał(a):

Kwestia sgs - bany minęły i ciebie nic nie nauczyły, dalej to robisz.

Dalej to robie lecz staram się ograniczać. Ciężko grając same ljoty/kzty/hnsy przerzucić się na strzelanie i nie robić movementu do którego jest sie przyzwyczajonym.

10 minut temu, dejvuu napisał(a):

i jeśli się nie mylę to właśnie od Ciebie padły słowa "jebać ten serwer"

no chyba się mylisz xDDDD

8 minut temu, Cpr napisał(a):

Gracz notorycznie lamal regulamin poprzez SGS - madry gdyz czesto kontrolowal wiedziac i pisac na u@ iz jestem.

Ani razu nie robiłem sgsów specjalnie dlatego że nie było cię na serwerze i nie pisałem na żadnym u@ XDDD. Wystarczy wpisać w konsole "status" i pokazuje cie na liscie mimo że siedzisz na inv ;)

8 minut temu, Cpr napisał(a):

Padajac - ciagly placz i obraza greaczy

Jaki problem upomnieć a potem dać bana na 30min? A po drugie nie przypominam sobie żebym jakoś dużo dzisiaj gadał przez mikrofon więc fajnie jakbyś przytoczył sytuacji pare :)))) (w całej mojej "kartotece" mam jednej bana za obraze więc xDDDD)

8 minut temu, Cpr napisał(a):

Przypominam ze na forum ow gracz wyzywal/obrazal i cwaniaczkowal do Administracji nie zwarzajac na konsekwencje.

Zostałem za to ukarany nuda dalej

8 minut temu, Cpr napisał(a):

Jawnie wpisywal nicki typu "slava Rossiya" czy hakenkreuz".

slava Rossiya a i owszem miałem taki nick bo jestem fanem rosyjskiej kultury zostało to wyjaśnione że nie moge mieć, a z tym hakenkreuzem to cię fantazja poniosła ostro misiu pysiu xDDDDDDDDDDDDD

Edytowane przez zaz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to tak, Ban za SGS jest skrócenie z stałego do 7 dni, maxymalny wymiar kary obecnie. Co do reszty jedynie @  iku. ツ decyduje obecnie.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Junior Admin

Jesteś graczem który notorycznie łamie regulamin i robi to umyślnie. 3 bany za nick łamiący regulamin, 6 banów za SGS/GSJ czy wcześniej strefy. Twoje toksyczne zachowanie, wieczne prowokowanie, obrażanie graczy i adminów jest nagminne i robione z czystej złośliwości. Wypierasz się że mówiłeś "j*bać ten serwer"? Bardzo dziwne bo sam byłem świadkiem jak to powiedziałeś i dodałeś "niech se banują, wyjebane mam w ten serwer i te bany".

"Dalej to robie lecz staram się ograniczać. Ciężko grając same ljoty/kzty/hnsy przerzucić się na strzelanie i nie robić movementu do którego jest sie przyzwyczajonym." - Starasz się ograniczać ale tylko jak przychodzi admin, gdy nie ma nikogo z administracji to masz gdzieś regulamin i łamiesz go z premedytacją co sam stwierdziłeś swoim tekstem "wyjebane mam w te bany". Co chwile dostaję zgłoszenia na Ciebie. Obrażanie graczy kolejna sprawa, tak jak napisał @  Cpr , wystarczy że padniesz i leci odzywka, pisanie "gówno" itp. czysta prowokacja która nie będzie tolerowana. Biorąc pod uwagę całokształt twojej wątpliwej "kariery" ban powinien zostać za "Notoryczne łamanie regulaminu" oraz "Toksyczne/patologiczne zachowanie". 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Weteran

Wrócę do domu i sprawdzę sobie logi z kilku dni i wtedy podejmę decyzję. Obecnie zamykam temat, aby nie było zbędnego spamu. 

 

Edit:

 

Gracz: zaza no love :> Treść: [say] nie wiem ty kurwa nieśmiertelny jakiś jesteś

Gracz: zaza no love :> Treść: [say] borowiki na teksturach siedzą 

Gracz: zaza no love :> Treść: [say] ten aztec obrzygany

Gracz: zaza no love :> Treść: [say] i jak ten chłop nie zdechł

Gracz: zaza no love :> Treść: [say] a pizde otwierasz

Gracz: zaza no love :> Treść: [say] i movement gowna

Gracz: zaza no love :> Treść: [say] to ja będę po txt łaził

Gracz: zaza no love :> Treść: [say] kurwo bita

Gracz: zaza no love :> Treść: [say] jak to jest ze dostajesz pizde

Gracz: zaza no love :> Treść: [say] bo te bolszewiki jebane nie zrobią ci żadnego

Gracz: zaza no love :> Treść: [say] przyjebie tam

Gracz: zaza no love :> Treść: [say] z 20 banów mi tu dali za strefowanie xD

Gracz: zaza no love :> Treść: [say] ja mam tak totalnie w chuju ten serwer

Gracz: zaza no love :> Treść: [say] to sobie na ab wbijam

Gracz: zaza no love :> Treść: [say] w chuju mam ten serwer

 

Nie będę nawet komentować Twojego zachowania na serwerze, bo nie widzę takiej potrzeby.

Przedstawiłem logi i myślę, że to wystarczy nie posiadasz za grosz kultury, a jedyne co potrafisz to wyzywać graczy. 

Tak jak napisałeś, że masz na serwer wiadomo gdzie i wchodzisz cały czas na aktywnym banie to się żegnamy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Weteran
Zostałeś zbanowany!

Jeśli się z tym nie zgadzasz, zgłoś ten post, a administracja rozpatrzy go ponownie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.