Skocz do zawartości

Odwołanie od bana - Alicja


Alicja

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Serwer: Alicja

Steam ID / SID:  STEAM_0:0:34122954

Powód bana: Odpocznij

Link do bana: kurde nie wiem o co dokładnie chodzi jak mi napiszecie gdzie to szukać to wkleje :D 

Uzasadnienie:  W sumie nie wiem za co dostałam bana aż na 30min więc chciałabym wyjaśnić sytuację na forum. Z mojej perspektywy wyglądało to tak, że @  JOKER XD  mówił coś do mnie przez mikrofon i w tym samym czasie Krypton ogłaszał swoją taktykę kompletnie przekrzykując Jokera którego nie usłyszałam więc użyłam słów cytuję " Joker nie słyszę Cię bo Krypton drze japę przez mikrofon" tuż po tych słowach dostałam bana na 30min o treści "ochłoń". 

Jeżeli uraziły Cię moje słowa, chciałabym Cię serdecznie przeprosić za swoje zachowanie i już nigdy nie użyję w Twoim kierunku tak nikczemnych sformułowań. Nie miało to na celu obrażenie Cie, wiele osób na serwerze zachowuje się znacznie gorzej co nie jest oczywiście wytłumaczeniem lecz zwróceniem uwagi, że takie słowa nie powinny szokować. Przypuszczam, że tym banem kierują jakies inne pobudki które są dla mnie niezrozumiałe.  Chciałabym poznać zdanie innych osób i określić czy za takie coś ban na 30min nie jest lekką przesadą. 

Pozdrawiam.

Edytowane przez Alicee
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  •  Alicja zmienił(a) tytuł na Odwołanie od bana - Alicja
  • VIP

Mozesz zapytac kogo chcesz ale ja sobie nie pozwole zeby ktos mnie obrazał. I  dałem ci 30min aa nie jak innym gracza od razu 5h 

 

 

3.4 Na serwerze obowiązuje całkowity zakaz bluzgania, obrażania, prowokowania, a także bezczelnego odzywania się do innych graczy. 
 

 

wyzywanie, obrażanie Admina - ban od 1h do 1 tydzień (poważne ubliżanie = perm, m.in.  obraza rodziców),

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Weteran
Zostałeś zbanowany!

Jeśli się z tym nie zgadzasz, zgłoś ten post, a administracja rozpatrzy go ponownie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Junior Admin
20 minut temu, Alicee napisał(a):

Chciałabym poznać zdanie innych osób i określić czy za takie coś ban na 30min nie jest lekką przesadą.

 

Jest przesadą, jak ktoś się wydziera do mikrofonu to sam używam sformułowania lecz bezpośrednio do osoby a nie jak Ty pokątnie xD czasem nawet niektórzy w żartach mówią do mnie żebym zamknął japę jakoś banów nie daje za to :P

 

19 minut temu, Krypton napisał(a):

3.4 Na serwerze obowiązuje całkowity zakaz bluzgania, obrażania, prowokowania, a także bezczelnego odzywania się do innych graczy. 

 

W @  Alicee  tej konkretniej wypowiedzi gdzie jest element który wskazuje na w/w punkt bo ja go nie widzę.

 

 

@  iku. ツ  tutaj nie ma podstawy do bana xD ale ok Ty tu rządzisz.

@  Alicee  sugeruję dział Skargi w celu rozwiązania problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.